Marija Šerifović

Ko je Matija Cvek beše?
 
Pa kako nije?! A Dobar vam dan 😆 A i 8 pesama je uglavnom uvek očekivan broj za jedan album...
 
Zato Micy skrka 12 pesama na Posesivnu kao najveca gospodja. A tek Devito sa 20+ pesama hahah
 
Da zaboravih DVD, ali čini mi se da je na prethodnom albumu imala više pesama. Meni je za album okej optimalno 10 pesama.
 
Realno, dvocifren broj pesama je taman za album.
 
Uuuu, deluje dobro ovo.. 👍🙌
 
Dobra je pesma, Mara ne maši.

Najviše mi je žao što Finska nije pobedila iz razloga što je rekla da će se prijavi na PZE ako pobedi Finska 😂
 
Album je manje vise cist pop. Mada mi deluje dosta mlako. Ima dve tri pesme koje su ok.

Malo mi lici na hrvatski pop
 
Alooo! I Borisova Ko broji moje rane ubedljivo najbolje. Ostale su fine, osim Moj grad koja mi se ne svidja jer ne slusam takvu muziku.
 
Meni se jako svidja "Idi dok te volim". Jedan od kvalitetnijih albuma ove godine, ali moj problem sa svima je prakticno isti. Nema nekog uzbudjenja oko toga sto su izbacili. Sve je na slican kalup, malo se eksperimentise, u smislu, svako peva onaj zanr i vrstu pesme koje su vec dobro prolazile, samo sto su ih te stare pesme proslavile a ove su dobre, ali bledje u poredjenju sa istim *u slucaju Marije Pametna i luda npr i posle sta je bacala....

Doslovno za nijansu bolji utisak od pevacica narodne muzike jer mi ipak, pop vise prija (hehe Prija :D ), no opet fali taj makar jedan veliki hit da bi joj obelezio album! Slusace se Makica, to ne sumnjam, ostace nesto odavde, ali prvi utisak ipak slab.

Karly kolko god da kenja, i ne mogu da je smislim kao pojavu, ne prestajem da vrtim Mashallah i Alien otkad su izasle. Maju ste svi otpisali pa hajde da kazemo da sam izolovan slucaj kome je ceo album odgovarao. Sara nista, Prija ok opet sve na isti kalup, Tairovikca dve pesme da su mi ok, ali nista spec, sta je jos bilo ove godine? Ah da Micy, aj sad ovaj Leo performance je malo izvukao Kucketinu kao lead sa albuma (mada mi ipak smeta vulgarnost), ali ostatak je otuzan....

Cekamo Lil Wolf. Bar ona da ne zakaze. Od nje zelim bar dve velike balade, i tri orijentala na ove singlove koje ima, da budu istog nivoa i moze izvuci najbolji album u sustini.
 
Back
Top