Marija Šerifović

Poslušao sao sam pomalo od svega... i za sada me ništa nije oduševilo. Nijedna me nije uhvatila na prvu. Mlako mi je ovo za Mariju.
Izgleda mi kao da je ogromna kriza autorstva u Srbiji kad ni Marija nije uspela da pronađe nešto moćno.
 
Poslušao sao sam pomalo od svega... i za sada me ništa nije oduševilo. Nijedna me nije uhvatila na prvu. Mlako mi je ovo za Mariju.
Izgleda mi kao da je ogromna kriza autorstva u Srbiji kad ni Marija nije uspela da pronađe nešto moćno.
Isti slučaj, Ja sam mi je najbolja ali nije me oduševila da ju slušam mnogo puta, bar na prvu. Ostalo nije loše, ok su pjesme, ali mislio sam da će jače biti.
 
I meni, naravno, Borisova pesma najbolja. Ovo je album za Hit FM.
 
Odličan album, sjajni tekstovi, uživanje je slušati ovakve pesme. :love: Koliko je ovaj album miljama bolji od onih Karleušinih. Bravo za Mariju i kvalitet koji prezentuje!
 
Ja vrtim Borisovu baladu i Alo zbog onog orijentalnog dropa što šuri
 
Ovo prosto nije album dovoljno dobar za pevačicu poput Marije Šerifović. Ovo je za Gogu Stanić ili tako neku podrumaru.

One to ne bi ni približno umele da iznesu. Dosta znače vokal i emocije.
 
Karleuša ima balade na ovom albumu??? Joj Maja NIkolić izjavila kako bi ona pobedila na Evroviziji u duetu sa Karleušom... nmg...
 
@Boxy pa Karleuša je imala po neku baladu na svakom albumu. To što nju niko ne povezuje sa baladama je druga stvar. Iako su joj takve pesme uglavnom najbolje u karijeri.

@Miloš Ma sve je to u redu... ali to što je neko slabiji vokal ne znači da ne može da prenese emociju, posebno kada govorimo isključivo o studijskoj verziji. Ne kažem ja da je ovaj album loš, fino je to, ali jednostavno izvođač poput Marije zaslužuje mnogo bolje. Ovakve pesme su kod nje ranije bile čisto da popune broj, a uvek je bilo većih hitova koji su nosili album.
 
@Boxy pa Karleuša je imala po neku baladu na svakom albumu. To što nju niko ne povezuje sa baladama je druga stvar. Iako su joj takve pesme uglavnom najbolje u karijeri.
Znam da je snimala balade ranije. Nisam čuo sve pesme - pomislio sam ili negde pročitao da se ovoga puta opredelila da izbaci samo brze pesme - ili je to bilo na prvom od ova dva koje je snimila. (y)
 
Pa retko ume neko da prenese emociju na takav način, a mislim da o tome dosta govore Marijini posećeni koncerti gde je akcenat na muzici i izvođenju. Nekad je potrebno i vreme da pesme zažive, ne može sve u roku od sat vremena.
 
Back
Top