Marija Šerifović

Pa i ja volim Marijin glas. I njene narodnjake cak. Cepaju mi dusu dok slusam. Ovo ne izaziva neke jace reakcije, barem kod mene. I da slazem se da je jedan od najboljih vokala. Zapravo u zvezde u Srbiji (eto obestite mene) ne racunam prethodno navedene pevaljke, vec Mariju, Aleksandru Radovic, Jelenu Tomasevic (od zena). Sanja ima potencijal, doduse jos je mlada, mora da se ostvari u svom nekom izdanju, bojim se da ce otici previse u komercijalu, da kada krene da izbacuje ono pravo, ce biti zaboravljena. Ali se i nekako radujem njenom albumu.
 
Meni ovo ustvari dosta lici na onaj njen vecinom flop album iz 2011e
 
Stvarno je počela da smara sa jednim te istim pesmama. Ona ko Carleusha počela samo o sebi da peva
 
Pa njoj je karijera krenula uzlaznom putanjom tek 2015. i Pametne i lude.A sva 3 albuma između ESC i te godine (2008,2010 i 2014) su manje više bila flop.
 
A koji je njen poslednji veliki hit? Znači pesma koju svi živi znaju? Ono Marš loši dani?
 
Pa manje vise svi singlovi nakon 2014e su joj bili hitovi
 
Joj, sad sam se setio na starom forumu kad se pisalo da ne smemo ništa negativno da pišemo o njoj jer je ESC pobednica i to treba da se poštuje. 😂💀🙌🏼
 
Pa svi ovi veterani trokiraju.

Je l znate da je Aca Lukas objavio album? Lol

Ne znam sta se njemu desilo. Punio je arene i marakanu a sad prodaja za arenu ide uzas
 
Ma za nju nema zime. Ona je pravila i Drugu stranu priče, sa tuđim pesmama. Uh kako je to tek bilo dobro... "Svatovi" od Vesne Zmijanac, pa od Šabana neke pesme, Robby-ja Williamsa. Jedino što mi se ne dopada je njeno forsiranje "Pukni zoro" mada se vidi da tu pesmu baš voli. Ne znam koji bi drugi pevač mogao da priušti sebi luksuz da pravi takve izlete i da stavi "po strani" svoje pesme. I to je baš bilo posećeno - pa prekinuto zbog Korone. Šerif propasti neće! :cool:
 
Živi na ime, am sori.

Svake godine je veći hit kad okiti jelku od bilo koje pesme koju objavi. 😭

Ali nećemo još uvek reći da je ispušena muštikla™ jer ima potencijal.
 
Da, trokira, albumi u prethodnoj deceniji u tiražu i po 100k primeraka, puni hale i arene, onda objavi album sa 8 pesama koje prikupe 100-200 hiljada pregleda za svega 7 sati. Šokantno i neverovatno - šta kažu oni koji se lože na mašala i sok od p (Foto, Video) :p
 
E da... sad sam pogledao, kida sa pregledima. Karleušini nastupi sa beslpatnog koncerta su najviše do 30k.
 
Pa nista ovaj album ne prolazi bolje od Deluluše.

Mada i Senidin album je na prvu delovao kao flop.
 
Jel bas mora svaka pesma i svaki album da bude #1? Mislim kakve sve kritiki imate prema JK, a onda ste svi do iste mere kao ona opsednuti pregledima i sta ne.

U redu je da neki pevac koji je bio na vrhu pre 10+ godina ne bude uvek na vrhu, to ne znaci da nece vise praviti pesme i da nastupaju. A i naravno da ce nove pesme teze da se dobro kotiraju nego starije, to je bas tesko uporediti.
 
Pregledi nisu merilo uspeha, ali su merilo aktuelnosti to su činjenice. Meni su ove godine najuspešniji albumi Aleksandre Prijović i Tee Tairović. Marija ima svoju pubiiku i verujem da će se slušati ali ako pogledamo realno i na poslednjem albumu je imala svega 2-3 hitića, s tim što je meni album iz 2014. bolji nego ovaj.
 
Back
Top