Lexi
Ekspert
- Joined
- 4 Feb 2022
- Messages
- 1,136
- Points
- 118
Eva Maria- definitivno najjači personaliti ove godine po meni. Svaki njen intervju sa zadovoljstvom i pažnjom pogledam i poslušam a u jedanom njenom intrvju nakon neprolaska u finale i mene je rasplakala iako je tugu i suze preklila osmehom i ostala pozitivna.
Predivna je, puna empatije, prirodna, ma osoba za poželeti u svojoj blizini. Kraljica personalitija a to cenim najviše. 

Delta- tu nemam šta puno reći sem pokloniti se toj dami. Žena pleni glamurom i harizmom, jako je lepa i ima odličan personaliti uz to. O glasu netreba ni trošiti reči, konkurencija bez.
Pored njih 2 Antigoni je fizički lepa devojka realno ali zbog pesme i vokala, jednostavno mi je ispod 2 pomenute.
Dara i Alexanda, mlade i slatke svaka na svoj način i nose lepu energiju.
Delta- tu nemam šta puno reći sem pokloniti se toj dami. Žena pleni glamurom i harizmom, jako je lepa i ima odličan personaliti uz to. O glasu netreba ni trošiti reči, konkurencija bez.
Pored njih 2 Antigoni je fizički lepa devojka realno ali zbog pesme i vokala, jednostavno mi je ispod 2 pomenute.
Dara i Alexanda, mlade i slatke svaka na svoj način i nose lepu energiju.
Judita Štorga