MISS EUROVISION 2026

Koja dama je najlepša? (Izaberite najviše njih 5)

  • :au: Delta Lea Goodrem

    Votes: 44 71.0%
  • :az: Jamila Hashimova - JIVA

    Votes: 1 1.6%
  • :be: Alice Van Eesbeeck - ESSYLA

    Votes: 1 1.6%
  • :bg: Darina Nikolaeva Yotova - DARA

    Votes: 26 41.9%
  • :me: Tamara Živković

    Votes: 5 8.1%
  • :ee: Kerli Kivilaan

    Votes: 5 8.1%
  • :ee: Lenna Kuurmaa

    Votes: 3 4.8%
  • :ee: Piret Järvis-Milder

    Votes: 2 3.2%
  • :fi: Linda Lampenius

    Votes: 2 3.2%
  • :fr: Monroe Vata Rigby

    Votes: 1 1.6%
  • :ge: Mariam Kikuashvili

    Votes: 1 1.6%
  • :ge: Mariam Tatulashvili

    Votes: 2 3.2%
  • :hr: Inka Večerina Perušić

    Votes: 13 21.0%
  • :hr: Judita Štorga

    Votes: 0 0.0%
  • :hr: Korina Olivia Rogić

    Votes: 22 35.5%
  • :hr: Lara Brtan

    Votes: 3 4.8%
  • :hr: Marina Ramljak

    Votes: 11 17.7%
  • :cy: Antigoni Buxton

    Votes: 29 46.8%
  • :lv: Liene Atvara Stūrmane - Atvara

    Votes: 2 3.2%
  • :lu: Eva Marija Kavaš Puc

    Votes: 17 27.4%
  • :de: Sarah Engels

    Votes: 9 14.5%
  • :pl: Alicja Szemplińska - ALICJA

    Votes: 15 24.2%
  • :ro: Alexandra Căpitănescu

    Votes: 15 24.2%
  • :sm: Senhit Zadik Zadik - SENHIT

    Votes: 1 1.6%
  • :ch: Veronica Fusaro

    Votes: 2 3.2%
  • :se: Felicia Agneta Eriksson - FELICIA

    Votes: 11 17.7%
  • :ua: Viktoriia Leleka - LELÉKA

    Votes: 4 6.5%

  • Total voters
    62
  • Poll closed .
Eva Maria- definitivno najjači personaliti ove godine po meni. Svaki njen intervju sa zadovoljstvom i pažnjom pogledam i poslušam a u jedanom njenom intrvju nakon neprolaska u finale i mene je rasplakala iako je tugu i suze preklila osmehom i ostala pozitivna. 🥲 Predivna je, puna empatije, prirodna, ma osoba za poželeti u svojoj blizini. Kraljica personalitija a to cenim najviše. ❤️🫶

Delta- tu nemam šta puno reći sem pokloniti se toj dami. Žena pleni glamurom i harizmom, jako je lepa i ima odličan personaliti uz to. O glasu netreba ni trošiti reči, konkurencija bez. 🏆

Pored njih 2 Antigoni je fizički lepa devojka realno ali zbog pesme i vokala, jednostavno mi je ispod 2 pomenute.

Dara i Alexanda, mlade i slatke svaka na svoj način i nose lepu energiju. ❤️
 
Alicja ovde razbucala konkurenciju. Posle nje Delta. Lepa je i Antigona i Marina Lelekuša, obe Gruzijke .... Žene su ove godine razbile muškarce definitivno
 
Делта убједљиви број 1 мени, па Антигона, па Дара
Гласао још за 2, кад се објаве резултати чуће се које
 
Moram da primetim da je ovde rok za glasanje ekstremno dugačak.
Zaboravićemo i da smo glasali.
 
  • Like
Reactions: FFM
Podsetićete se u međuvremenu, ako budete zaboravili. Glasanje za mis i mistera nam traje minimum dve nedelje ako je tokom evrovizijskih nedelja, pa do preko mesec dana. Sada pošto smo počeli sa glasanjem posle Evrovizije, kada je manje ljudi na forumu, mislim da je tri nedelje optimalan rok. Ideja je da skupimo što više glasova, po mogućstvu u rangu prethodnih izbora.​
 
@Full Member Podsećam vas da glasanje za mis Evrovizije 2026. traje do subote, 20. juna u 20.31.
 
Ovde je izbor srednje jak, ima desetki ko kuca -Delta nenadmasiva ipak je MILF-ara, Sara bombita, Djala boginja sa trbusnjacima za pozeleti, i glasom za cepice za usi, DARA msm ALOOOO, mada su Lelekicama mogle obicne slike bez face crteza, remete mi koncepciju izbora a mrzi me da guglam 5x kako svaka izgleda posebno tako da ce samo najlepsa uz facepaint dobiti glas od mene. Lepa je i Azerka, sve tri Estonke, Alicija ima najjacu harizmu. Tezak izbor ovde.

Monroe mi je najruznija ovde. Neuhranjena polucrnkinja sa plavom kosom i buljavim ocivima sa plavim socivima. Zao mi je. Linda isto ulepljena babuskera, Nato agresorka.
 
Navijam za Aleksandru Kapitanesku 😍
Glasovi još otišli za Poljakinju, Belgijanku, Šveđanku i Marinu iz Leleka.
Šizofreno, ali eto tako ovaj put.
 
Došao je red da saznamo ko će ove godine poneti titulu Mis Pesme Evrovizije.

U anketi je učestvovalo 62 člana foruma.
 
27. mesto
0 glasova
(Glasalo: 0% - Udeo: 0%)

:hr: Judita Štorga
 
MISS EUROVISION 2026
Back
Top