Na kraju krajeva, svaki muškarac koji kaže da bi pre bio sa Deltom nego Antigoni - laže.
Znas kako. Delta mi je ipak bliza po godinama, tako da bih sa njom bio u smislu veze, ono kao momak i devojka.Koja dominacija Delte
Nisam zadovoljan njom kao pobednicom. Ne kažem da nije lepa, ali sam zagovornik teze da svet i lepota treba da ostanu mladima. Na kraju krajeva, svaki muškarac koji kaže da bi pre bio sa Deltom nego Antigoni - laže.
Korina najbolja od Lelekica, skroz zasluženo.![]()
Pa dobro ima raznih ukusa, tako je npr Emanuelu Makronu njegova Brižit zgodna a nekom drugom nije..Delta da stane pored Dare i Antigoni odevena kao časna sestra a ove dve u najseksepilnijim varijantama opet ih tuče za koplje. A ako pričamo o personalitiju tu nisu ni u istoj lizi. Delta je prirodna i pristupačna kada priča sa novinarima i ostalima a ove su ko roboti. Ali ajde ove dve su tek izašle iz mladalačkog ludila i verovatno će i one za 10 godina biti mnogo zrelije.