no Norveška 2024: Gåte - Ulveham

Odličan pobednik. Volim što je mučena Ingrid dobila poene iz Azerbejdžana.

Erika jadna smorena cele večeri, jedva čekala da se završi šou, a na kraju odlično prošla.
 
Dobra je pesma. Volim što su odlučili da ovako nešto pošalju i bilo je krajnje vreme za to. 👌

Poslušao sam i Keiino koji su mi evidentno bili slabiji od njihova dva prethodna MGP hita.
 
Drago mi je da Kejno nije prosao, tako bi ugrozio Rimtimtagidim
 
Baš mi je drago zbog Gåte ❤️

Ovo je posebna prilika bila za Norvešku, čisto sumnjam da bi se oni opet prijavili na MGP, oni imaju svoju domaću karijeru i nije im ESC bio nikad neki veliki pririoritet, ali naravno ovo je bila i prilika da se Norveška takmiči na maternjem jeziku, iako su to trebali još i 2021.
 
FENOMENALAN pobednik 😍

Instrumental je toliko slojevit i prepun raznih zanimljivih ukrasa i delova. Nastup je takođe odličan i ne bih ga previše menjao za Evroviziju, baš uspeju da dočaraju atmosferu mračne nordijske legende o kojoj pevaju.

Nemam pojma kako će ovo da prođe na Evroviziji, ali naginjem ka nekom 18-26. mestu. Kod mene će svakako u top 10 🥰
 
FENOMENALAN pobednik 😍

Instrumental je toliko slojevit i prepun raznih zanimljivih ukrasa i delova. Nastup je takođe odličan i ne bih ga previše menjao za Evroviziju, baš uspeju da dočaraju atmosferu mračne nordijske legende o kojoj pevaju.

Nemam pojma kako će ovo da prođe na Evroviziji, ali naginjem ka nekom 18-26. mestu. Kod mene će svakako u top 10 🥰
Uz malo sreće i zdravu pamet žirija, gledaćemo Evrovziju u Oslu 2025.godine, Bože zdravljaa, Božee zdravljaa što bi rekla Konstraktaa :D
 
Da nisu Norvezani testirali 60-40% za ESC 🤔 ne secam se je l' bio isti sistem prosle godine
 
Da nisu Norvezani testirali 60-40% za ESC 🤔 ne secam se je l' bio isti sistem prosle godine
Nije bio, ali oni su najveci zagovornici povecavanja procenta publike na ESC (jasno i zbog cega, kad vidimo kakve pesme biraju)
 

Nisam ni mislio da neće biti nešto fantastisk 😌

Novinar uzbuđeniji od njih haha
 
Ahahahahaha ali čuveni Oslo 2010. godine.. 🤭🤭🤭

Ona se nada do poslednjeg dana..

CW6MOndVAAAwJaG.jpg
 
Saška je opasna, ali opasnaa, videla da sam ja napisao ovo isto, ušla na naš forum i stavila copy/paste moj komentar i okačila na twitter, ovo je identičan moj komentar s početka januara ove godine, kada smo znali SAMO audio verzije pesama u Norveškoj :)

Eeeeh Saška, Saškaa, pa nećemo se tako igratii, ne nee...
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Posle dva slušanja i dalje ne razumem o čemu se ovde radi. I ok je i iritantno je i dosadno i šta znam....


bebi-dol-dobro-razumem.gif
 
Baš sam pročitao prijevod pjesme i isto kao da čitam sinopsis Grimovih bajki hahaha :)
 
Mada mi ne bi bilo mrsko da ovo pobjedi.Svakako od svih zemalja koje su godinama u vrhu Norveška je jedina koja nije baš skoro pobjedila.
 
Back
Top