Nova godina i Božić

Jao Miodrag Jovanović :love: iz opozicije koga su prorežimske TV prozivale zbog pesme "We are the Serbs" :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Veliki solistički koncert na trgu. 😭 U Nišu 😭
 
Jao Miodrag Jovanović :love: iz opozicije koga su prorežimske TV prozivale zbog pesme "We are the Serbs" :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
To je taj album 😅
(Jedina kaseta koju sam donela u Italiju, iako nemam gde da je pustim 😂)


Je l' sada on baš na opozicionoj listi?
Znam da je ranije govorio kao profesor na Pravnom, kad su izvukli Serbs iz konteksta...
 
Ne znam je li na nekoj izbornoj listi. Jedan je od osnivača ProGlasa. (y)
 
Sara Jo, Frajle i Dejan Petrović sa Big Band-om glavne su zvezde dočeka 2024. godine na Sava promenadi.

Muzički program na platou pored Starog savskog mosta otvoriće Frajle, višestruko nagrađivani ženski sastav iz Novog Sada, da bi odmah potom mikrofon u ruke uzela Sara Jo, jedna od najpopularnijih domaćih pop zvezda, u čijim će hitovima naročito uživati mlađe generacije. Za podizanje atmosfere do usijanja i vrhunca novogodišnje euforije zaduženi su čuveni muzički virtuoz Dejan Petrović i njegov Big Band, koji će svojim planetarno poznatim trubačkim bravurama razgaliti publiku i u razigranom ritmu je uvesti u Novu godinu.

Čaroliju novogodišnje noći u srcu Beograda upotpuniće nezaboravni svetlosno-pirotehnički spektakl na nebu iznad Save. U poslednjim minutima 2023. godine na Kuli Beograd biće emitovana specijalna novogodišnja projekcija praćena igrom moćnih lasera, da bi nakon sada već čuvenog odbrojavanja poslednjih 10 sekundi usledio veličanstveni vatromet sa najviše zgrade u regionu, ali i sa novobeogradske obale Save, Starog savskog mosta i Gazele. Ovaj impresivni vizuelni šou na savršen način će upotpuniti muzika specijalno komponovana za ovu priliku, kroz koju će se preplitati nacionalni muzički motivi.

Ulaz je besplatan.​
 
Sari otac u SNS ili se i ona odlucila na taj veliki korak?
 
yYHVizM.png


Zaigrajmo u ritmu praznika!
OD 8. DECEMBRA DO 8. JANUARA od 12.00 do 22.00 časova, SAVSKI PARK, BEOGRAD NA VODI

KONCERTI

DEŠAVANJEDATUMVREME
DEJAN PETROVIĆ BIG BAND8. decembar17:00h
ABBA Tribute Band9. decembar18:00h
BIG BEND RTS10. decembar18:00h
THE FRAJLE12. decembar19:00h
BEND ANE ŠTAJDOHAR13. decembar19:00h
FANTOM16. decembar18:00h
MARIJANA ZLOPAŠA20. decembar18:00h
JELENA TOMAŠEVIĆ23. decembar18:00h
GOSPON TAMBURAŠI27. decembar18:00h
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PREDSTAVLJA KONCERT IVANA BOSILJČIĆA30. decembar18:00h
BISERA VELETANLIĆ01. januar15:00h
GOSPON TAMBURAŠI02. januar18:00h
MARKO LOUIS5. januar18:00h
ROCK OPERA8. januar18:00h

SVIRKE
Naziv događajaDatumVreme
SAXPERIENCE Project (Milan Savić)11. decembar20:00h
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PREDSTAVLJA “ŽELJKO I BANE”14. decembar18:00h
MILOŠ MITIĆ TRIO15. decembar18:00h
ALEKSANDRA BIJELIĆ JAZZ QUARTET17. decembar18:00h
SAXPERIENCE Project (Milan Savić)18. decembar20:00h
ŽELJKO I BANE21. decembar18:00h
MILOŠ MITIĆ TRIO22. decembar18:00h
ALEKSANDRA BIJELIĆ JAZZ QUARTET24. decembar18:00h
FILIP PAT26. decembar18:00h
ŽELJKO I BANE28. decembar18:00h
MILOŠ MITIĆ TRIO29. decembar18:00h
SAXPERIENCE Project (Milan Savić)3. januar18:00h
ŽELJKO I BANE4. januar18:00h
 
BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA PREDSTAVLJA KONCERT IVANA BOSILJČIĆA

Opet živim! :love:🙌
 
Dok za Jelenin koncert, kad se klikne pojedinačno na datum, piše ovo, i to samo kod nje :)

23.12. u 18:00

MINISTARSTVO KULTURE PREDSTAVLJA koncert JELENE TOMAŠEVIĆ​

 
  • Love
Reactions: Mrm
Znao sam da je Jelena Tomašević režimulja...
 
  • Love
Reactions: Mrm
@Majsta94

Jel si bio kad na planini Borje između Teslića i Kotor Varoši?
Išao bih za NG gore u Hajdučke vode..
Ide mi se negde ovde na planinu, da nije previsoko, da nije gužva, haos, fenseraj, Kopaonik, Zlatibor, Jahorina, Vlašić i slično... A opet da ima hotel, da ima neki sadržaj, bazen, nešto..a da je planinski vazduh..
Razmišljam Kolašin u CG, ali dosta je skupo za NG..
Prvo sam hteo u Vrućicu, nemaju mesta, sve je krcato, a ne daju za doček samo ako nisi u hotelu.. 🤔😠 A i prenisko je, nije planinski deo..
 
Jesam, jednom prilikom davne 2010. godine i to smo kratko bili pa ti ne mogu mnogo informacija dati

Ja pojma nemam gdje ću za NG
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top