Nova godina i Božić

Novu godinu ne znamo još, ali nadamo se negde gde su nam opcije za cugu neograničene
 
Ne mogu @Majsta94 ništa da nađem da mi se uklopi kako treba za BiH za NG, jel imaš neke preporuke možda? Tu oko Banja Luke ili nešto taj deo?
Da probam ovu Banju Kulaši? Znaš li za njih? Mada to je u ravnici..

Sad mi se ide u Rigu u 🇱🇻 za NG isto, gledao sam neke fotke, raspametio se..
 
Skontao sam gde ću za doček, idem u Milano. Pošto nisam uspeo u septembru kako sam planirao, sad je idealna prilika.
 
Kupio sam kartu juče, da slučajno ne izmislim razlog zašto sad ne mogu da odem. 😂
Jedva čekam da prošetam ko na modnoj pisti!
 
  • Love
Reactions: Mrm
Extra @Bebi - li 😍

Ja ću vrv u banju Kulaši u Bosni i Hercegovini, opet idem u BiH posle 17.12. vrlo brzo, haha.. Treba mi bukvalno banja, kupanje u toploj vodi, ja sam kao da me nešto pregazilo.. 😩
 
Kako bi ti @Mrm ocenio moje odevanje da li parira Milanskoj Galleria Vittorio Emanuele? 😂
 
  • Love
Reactions: Mrm
Sve ove radnjice čekaju da te vide :cool:

Chanel.jpg
Dior.jpg
Prada2.jpg
Prada.jpg
LV2.jpg
LV.jpg
 
Idem sigurno ili u Armani Silos ili Prada fondation muzej i naravno obilazak Renesansne kuće 😍
 
Ima da bankrotiram za 6 dana boravka!!!
 
  • Love
Reactions: Mrm
@Majsta94

Idem u Kulaše za NG 90%, pa šta bude.
Volim ja ta mesta tako nepoznatija malo, a obična, nekad mi to zanimljivije od nečeg skroz poznatog.. :) navratiću i do BL, po mogućstvu vozom iz Kulaša, to mi deluje onako zanimljivo.. :D
 
Malo je kasno, ali ako nisi probaj da rezervišeš posetu da vidiš Tajnu Večeru:
https://cenacolovinciano.org/

Za Pinacotecu ti ne treba rezervacija:
https://pinacotecabrera.org/


Da vidiš nešto korisno osim radnji i noćnog života lol
Taman posla da ne vidi neke kulturne i istorijske stvari u Milanu.. 💖😍
I Sforca je super, meni barem.. :)
A igrom slučaja sam upao u Milansku skalu kad je bila proba na sceni, to je baš onako zanimljivo malo iskustvo.. 🙌
 
Malo novogodišnjih ukrasa sa beogradskog Trga republike

BgNg1.jpgBgNg2.jpgBgNg3.jpgBgNg4.jpgBgNg5.jpg

Inače, na trgu još nema kućica, ali ih ima kod TC Rajićeva, ima kuvanog vina, odžak kolača, roštilja, francuskih sireva, krofnica, vafla na štapiću, sladoleda, nekih đinđuva i sl.
 
Taj Coca cola kamion je stvarno simbol praznika i te njihove reklame generalno. Svaka im čast na tome, izvrstan marketing...
 
Back
Top