Nova godina i Božić

Brzo ozdravljenje i srećna nova!
Fizički sam dobro ali psihički ne 😂😂 Ufatila me neka tuga, proći će. Malo sam senzitivan oko praznika, generalno ih i ne volim niti me vesele. Stvaraju mi pritisak da se nešto mora i onda krene upoređivanje sa drugima itd.. Idem da gledam seriju, neću da gledam na instagramu ko je gde, samo se deprimiram.
 
Želim svima lepo veče, puno smeha i zabave. Ja sam večeras sam kod kuće, osećam se nikako ali dobro, bilo je i gorih dočeka ranije. U 2024. želim svima što i sebi, ništa manje. Unapred da vam poželim zdravlje, sreću i prosperitet na svim životnim poljima ❤️🤗🙏🏻
Najjači samo ostaju da provedu Novu godinu u sopstvenom društvu.
Uživaj i nauči ovu pesmu noćas.

Družimo se u Novoj godini.❤️
 
Ja evo u Pragu, raspadanje u stanu, tražim gde mogu mom dragom da pustim nekad posle neko naše narodno veselje, neki program, da vidi kako se to kod nas radi
Nije imao priliku da vidi Pinkovo ili Grandovo narodno veselje, ali smo zato dobili direktan prenos trubača sa slavlja na kom je moja sestra bila 🤣
 
Doček Srpske nove godine na Trgu republike u Beogradu uz Sašu Matića i Teu Tairović.

Pg2aQ2k.jpg
 
Evo predloga za doček Srpske nove godine uz Jami :D
Samo za starije od 25 godina (što i inače važi u ovom restoranu koji drže Filip Čukanović i Vujadin Savić).

Karma Lounge Restaurant
Omladinskih brigada 31, Novi Beograd
Dress code: Elegant

bmfxaZ3.jpg
 
oooo vidi ti Čukija, opasan... 😌 😌
 
Back
Top