Offtopic

Pa onda je nešto do kartice. Proveri sa bankom šta se dešava.
 
Jesi li probao da kontaktiras Amazonovu tehnicku podrsku?

Mada je ovo do kartice verovatno, cim si i na drugim mestima imao problema. Kao sto Milos rece, proveri sa bankom sta se desava.
 
Sta znam, bas juce sam isao da otvorim devizni racun i bukvalno ne prihvata... Groovesland mi je posle toga onemogucio mogucnost placanja preko kartice kad bih pokusavao ponovo.
 
Ako si tek otvorio račun, verovatno ti kartica nije još aktivna. Ne znam tačno kako je kod Raiffeisen banke, pa svakako treba da ih pozoveš i pitaš, ali često je karticu potrebno aktivirati ili kroz aplikaciju banke (obično banke daju i uputstvo za to), ili prva transakcija mora da bude obavljena na pos terminalu ili na bankomatu, pa tek onda onlajn, tako da ako u aplikaciji banke, odnosno eBankingu, ne vidiš neku opciju za aktiviranje kartice (znam da imaju opciju aktivacije za digitalne kartice), onda ih pozovi i pitaj za aktivaciju. Neke banke imaju i opciju u aplikaciji da čekiraš gde možeš da koristiš karticu, pa treba praktično da odabereš i da je za internet plaćanja.​
 
Karticu imam dve godine, imam i aplikaciju sve aktivirano.

Jedino sad da probam preko Discogsa, ako ne onda nista...
 
Pa malo pre si napisao da si juče otvorio devizni račun. Kontakt centar banke i služi tome da dobiješ potrebne informacije, a ne da sam donosiš zaključak za plaćanje na internetu i da tu nema pomoći. Dakle, nije poenta da probaš na sto sajtova i pokušavaš da platiš tamo gde je CD i skuplji, već da rešiš problem aktivacije kartice za plaćanje na internetu, eventualno proveriš da li imaš dovoljno novca na računu i slično. Ako je sve u redu, onda bi karticu mogao da koristiš na bilo kom sajtu koji prihvata tu vrstu kartice, a ne samo ponegde, pa da ti treba da ideš od sajta do sajta i pokušavaš uzaludno.​
 
A dobro, u svakom slucaju resicu problem. Mozda i preko Paypal naloga, ali da ne davim sad vise...
 
Ljudi zna li neko od vas da mi nabroji sve tj. što više naših popularnijih pevača/pevačica sa KiM?
 
Pada mi na pamet samo još Slađana Delibašić
(ex Slađa Đogani, njihova prva pevačica, posle solo "sedmi sprat i mrak u stanu"), jedino ne znam koliko je ona poznata mlađim generacijama i da li se računa u popularne.
 
Jana i Đani :D

Viktorija ❤️

Kad rintintin spomenu Slađu - setih se da je nastupala na Jugoviziji 1992. kao plesačica sa Đoganijem, za pesmu koju je pevala Hani - isto sa KiM; tada kao predstavnik TV Priština, inače bivša žena Željka Mitrovića.

 
Last edited:
Prava je šteta što više nigde ne može da se nađe spot za njenu pesmu Kocka od šećera :love:
 
Pa sad... Sta cu, uzbudjen sam.

A dodjavola, nece da se obrise post, ne mogu ni da ga uredim. Administratori molim vas obrisite ovaj post iznad.
 
Mislim da je offtopic ali hteo bih da vidim da li ima ljudi koji prate Drage Race i da li smo za to da otvorimo temu za tu?:ninja:
 
Pratim ja US/UK izdanja, doduše slabije nego pre. Trenutna AS sezona mi je O D L I Č N A, pun pogodak što su se odlučili za sve pobednike+ekipa je top.

Kapiram da je mesto za takve diskusije Kultura/Televizija 🤷‍♂️
 
Da li je neko video ovo? 😂
Ovo zaista postoji ili je montaza? 🤭
 

Attachments

  • 381C9CBC-0DC4-40FA-ADFB-D6D167DCB444.jpeg
    381C9CBC-0DC4-40FA-ADFB-D6D167DCB444.jpeg
    163.4 KB · Views: 9
Back
Top