Offtopic

Da ne bude offtopic u fudbalu ovde cu odgovoriti @Filhy , @Nije sve tako sivo i @Lignjoslav .

Filhy - ovaj album je u pitanju https://www.polydor.rs/albumi-i-slicice/u-prodaji/sport/fifa-world-cup-qatar-2022
I cena kesice je 90 dinara (5 slicica u kesici), a ako ti zafali nesto malo da popunis moci ces poruciti jednu slicicu za cenu od 90 dinara.

Evo uslikao sam album pa da se vidi.
IMG_20220825_083911.jpgIMG_20220825_083939.jpgIMG_20220825_083954.jpgIMG_20220825_083850.jpgIMG_20220825_083814.jpg

Nije sve tako sivo - Na koje kodove mislis? Je li mislis na slova koja su na poledjini slicice?

Prva stvar sto mi se ne svidja kod albuma je to sto nema klasicnih brojeva, nego, kao sto se vidi na slici, pise ECU 1, ECU 2, ... pa za nas SRB 1, SRB 2 ... Tako da se ne zna koliki je broj slicica u pitanju koje treba zalepiti. Ni slicice mi se nesto ne dopadaju. Najvecu zamerku imam sto opet nema kod igraca ime kluba za koji igra. Verujem da je to svima interesantnije od visine i tezine. Svidja mi se sto je prikazano kako su se kvalifikovali i sto ima da se upise rezultat.

Sve u svemu, trebace najmanje oko 135 kesica da se popuni album iliti 12150 din.

Lignjoslav - Je li to porucujes negde na strani kad skupljas za ukoricen i imas gratis 10 kesica?
 
IMG_20220825_095222.jpg

Sad sam skontao na koji kod mislis. Kao sto se vidi na slici, taj kod sluzi za virtualno skupljanje slicica. Meni je to bez veze, ko voli nek skuplja tako.
 
Na strani. Porucio sam jos dodatno 10 kesica tako da cu poceti sa kutijom plus 10 kupljenih posebno.

Ukoricenog albuma jos nema, rekli su mi na Instagram profilu da ce doci za par dana, ajde da vidimo, ako ne dodje, onda cu uzeti obican...
 
Nisam upoznat sa tim, ali pretpostavljam da su slicice iste, a mozda razlicite u zavisnosti od trzista. Znam da se albumi malo razlikuju.
 
Tako je bilo i za Euro 2020. Kod nas plavi album i slicice, kod nekih narandzaste. Isto tako i za ovo, samo sto su narandzaste kod nas ovaj put a kod drugih plave.
 
Imao sam samo album sa sličicama za EP 2000 i SP 2002.S tim da sam za EP 2000 album i sve sličice dobio na jesen 2000. kada je EP 2000 već bilo održano
 
A ja sam prvi i tada poslednji put popunio album Euro 1992. A onda prosle godine Euro 2020.
Dobar sajt za menjanje je menjaza.rs. Ovih dana cu kupiti slicice, pa se mozemo menjati. Nemam nista protiv.
 
Inace, dobar sajt za menjanje koji koristim od prosle godine je menjaza.rs https://menjaza.rs/
Ako se ne moze dogovoriti za licno menjanje, moze postom.
Mada ja volim onako kad se licno menjam, postarinski. Ali kad nema druge, onda razmena postom.
 
Pozdrav. Skoro smo proslavili polugodisnjicu novog Foruma.
Kasnis, Milane, kasnis, ali upadaj.
 
Kako privući pažnju na instagramu, a da ne ispadnete budala ili jeftini?
 
Kao neko ko se profesionalno bavi digitalnim marketingom jedini savet je deliti edukativan sadržaj o onome što znaš/umeš ILI nešto duhovito ukoliko misliš da poseduješ smisao za humor višeg kvaliteta kako ne bi ispao budala. Nažalost, zbog tog novog algoritma na Instagramu video sadržaj se favorizuje u odnosnu na fotografije, pa talentovani ljudi za fotografiju odavno nisu u fokusu tamo. Boli ih TikTok previše i to je to.
 
Imam neki osećaj da će mi i nove Hurricane biti dobre, ali da li će biti jednako popularne pojma nemam.
 
Back
Top