Offtopic

Danas je i zvanično istekao ugovor sa Sanjom Vučić, Ksenijom Knežević i Ivanom Nikolić.
Nove članice grupe Hurricane su A.K. (26), A.J.(22) i M.S.(20).

U čast prethodnih članica, one će biti nazvane Hurricane one, a nove članice će imati simboličan naziv Hurricane two. Po novom programu tokom septembra snimiće dve pesme a sa publikom i fanovima družiće se 4 do 6 godina, a naknadno će objaviti vreme zvaničnog predstavljanja.
 
Nove članice su:

Anđela Keleman
Antonela Jurišić
Miona Laura Srećković
 
Hurricane one, a no
Danas je i zvanično istekao ugovor sa Sanjom Vučić, Ksenijom Knežević i Ivanom Nikolić.
Nove članice grupe Hurricane su A.K. (26), A.J.(22) i M.S.(20).

U čast prethodnih članica, one će biti nazvane Hurricane one, a nove članice će imati simboličan naziv Hurricane two. Po novom programu tokom septembra snimiće dve pesme a sa publikom i fanovima družiće se 4 do 6 godina, a naknadno će objaviti vreme zvaničnog predstavljanja.
Oво као украјинска група ВИАГРА, они су имали преко 12 постава исте групе и трајали скоро 20 година. Али само је једна постава била златна. Кад обележе јубиларне концерте и онда се појаве скоро све певачице типа њих десетак и певају заједно.
 
Ne znam kamo ovo staviti, pa evo ovdje - jedan mega throwback na naš forumski TGZP. Skontao sam danas da još uvijek imam Soundcloud nalog na kojem se nalaze nastupi iz 2. i 3. sezone. To su bili dani :D @Bebi; Aquarius produkcija treće sezone <3


Vidjeh da i @Leo ima kanal s nastupima još uvijek, no neću exposeati link, možda želi potisnuti taj dio forumske karijere :ROFLMAO:
 
Hvala Bogu, pa sam ja svoje "imitacije" koje su bile na youtube obrisao... :ROFLMAO: Bio sam najgori u toj 3. sezoni, završio sam ili na poslednjem ili pretposlednjem mestu, ne sećam se tačno... Ali se sećam da sam bio jedini takmičar koji nije pobedio u jednoj epizodi 😣 Stvarno bi bilo lepo kada bi se obnovile sve te igrice 😇
 
E, Tgzp je bio prava stvar

Secam se da sam nastupao u prvoj sezoni u revijalnom delu imitirajuci Kraljeve Ulice & 75 Centa :ROFLMAO:

Sto se tice obnavljanja drugih igrica..........bice nesto :D
 
Meni je u najdražem sjećanju ipak ostao Najveći fan Eurovizije kojeg sam vodio s Petrom i to bih volio da nekad obnovimo, kontam da bi sad uz svježu krv na forumu bilo više interesa :D
 
Neka ozivljavanja su definitivno u planu, to mogu da potvrdim........uskoro ce se znati vise :D
 
Jao Božeeeeee TGZP!!! Dva puta mi ukradena pobeda ali nema veze, meni je odlično bilo što su ljudi jedva čekali moje imitacije i glasali za mene. Nikad neću zaboraviti kad mi gospođica Stamenov uvalila najnižu ocenu jer sam preslikana artikulacija Josipe Lisac :ROFLMAO::ROFLMAO: na takmičenju imitacija mi kaže da budem svoj,pa đe to ima. Kad joj objašnjeno da ocenjuje karaoke.
 

Muškarčina je prva pesma sa PZE posle pobedničke i ujedno i Sarina prva pesma da dostigne milion streamova na spotify-u 😍
Je l' se vama ovako vidi ovaj post? Kako lepo, kao stvoreno za FSC.
 

Attachments

  • Screenshot_20220908_152611.jpg
    Screenshot_20220908_152611.jpg
    104.1 KB · Views: 6
Preminula kraljica Elizabeta Druga u 96. godini zivota.

Tuzno. Laka joj zemlja.
 
Back
Top