Offtopic

Zanima me ovo. Vi iz Srbije koji ste prije raspada SFRJ pošli u školu da li vam je u knjigama, dnevniku itd pisalo sprskohrvatski jezik ili samo srpski?
 
Zanima me ovo. Vi iz Srbije koji ste prije raspada SFRJ pošli u školu da li vam je u knjigama, dnevniku itd pisalo sprskohrvatski jezik ili samo srpski?
Majka mi je uvek pričala da je bio srpskohrvatski
 
Ma, naravno da je bio srpskohrvatski. Ja imam recnike u kuci engleskog i francuskog na srpskohrvatski. Skini par starijih knjiga i prevoda videces. Ako ljudi lazu, knjige i arhive na lazu!
 
Zanima me ovo. Vi iz Srbije koji ste prije raspada SFRJ pošli u školu da li vam je u knjigama, dnevniku itd pisalo sprskohrvatski jezik ili samo srpski?
Krenuo sam u prvi nakon raspada SFRJ, ali sam imao vežbanke poput ove dole, sa nazivom srpskohrvatski. Verovatno im se nije isplatilo da štampaju nove.

1.jpg
 
Forum poslednjih dana:

night-sleep.gif


Ljudi jeste li živi? Šta se događaa? Pišite neka dešavanja 👀 Ova tišina me uznemirava 😂
 
Sa čime volite da punite palačinke? (možete i slanu varijantu) 🥞
P.S. preporučite neku zanimljivu kombinaciju a da nije klasika neka.
 
Sa čime volite da punite palačinke? (možete i slanu varijantu) 🥞
P.S. preporučite neku zanimljivu kombinaciju a da nije klasika neka.
Nutela i plazma keks to mi je omiljena al volim vise ukusa isto da probam .
 
Slana verzija: caciki salata, kulen, kukuruz, kačkavalj i krastavci 😍 može i ljuta verzija tipa neki slatko ljuti sos
Slatka verzija: nutela, plazma u mleku, maline ili višnje 🤤 mada probao bih i razne namaze tipa pistaći, rafaello, kinder bueno i sl. Ne daju mi se pare na Milky palačinku ali bih se razvalio, onako da nabacam sve ikada i da umrem od dijabetesa.
 
Slana verzija: caciki salata, kulen, kukuruz, kačkavalj i krastavci 😍 može i ljuta verzija tipa neki slatko ljuti sos
Slatka verzija: nutela, plazma u mleku, maline ili višnje 🤤 mada probao bih i razne namaze tipa pistaći, rafaello, kinder bueno i sl. Ne daju mi se pare na Milky palačinku ali bih se razvalio, onako da nabacam sve ikada i da umrem od dijabetesa.
Ljute palačinke sam probao top su mi .
 
Back
Top