Offtopic

Upoznao sam je jednom prilikom u Beogradu, proveli smo neko vreme zajedno caskajuci uz kafu, ostale su mi kao uspomene fotografije sa tog susreta. Bas me je rastuzila ova vest 😢
Blago tebi kad si imao takvu priliku i iskustvo. Bila je diva. :cry: Gledala sam je mozda pre godinu dana na K1, pricala je o nekom zdravstvenom problemu i kako je imala los i ponizavajuc tretmen od doktora. Eto u jednom periodu si u Bog u drugom niko te ne ferma.
 
Počeo sa radom Pronađi me sistem, je l' ste dobili poruku?
 
Ja nisam u Srb trenutno pa sam mislio da zato ne dolazi, ali izgleda da nije do toga jer nije puno ljudi dobilo. Sistem očigledno ne funkcioniše, obzirom da to treba da dođe kao obaveštenje a ne klasičan SMS, kao kad je uzbuna za zemljtores (da telefon ispušta jako čudan zvuk i da se preko ekrana pojavi slika deteta sa podacima) ali hajde to može da se popravi nadam se da će naći devojčicu. ❤️
 
I u drugim zemljama stiže SMS.
Letos sam dobila SMS poruku za kidn.decu u jednoj zapadnoj zemlji na moj broj mob. Izgleda da svaki mob koji se koristi na njihovoj teritoriji, bilo domaći ili strani, je dobio tu poruku.
 
Ovo je prvi put da se šalje obaveštenje putem SMS-a, možda je zato kasnilo, mada opravdanje ne postoji da takav sistem toliko zakaže...
 
Back
Top