Offtopic

Evo kaže kolega da nema pojma zašto ta pesma ali da pretpostavlja da je zbog toga što su pobedili proevropski političari, a u Turskoj kaže da vlada sentiment da šta je srpsko, to je i evropsko, pa kapira da je zbog toga 😀
 
Sećam se da su navijači iz turske često pevali Jutro je, bilo isto po socijalnim mrežama pre par godina, prenelo se i sa fudbala na politiku hahah
 
Ja znam jednog Turčina koji živi u Srbiji i on kaže da je za njega Srbija Evropa, da se u Srbiji oseca slobodan kao da je negde na zapadu.

Edit: A da, bio sam takodje svedok kada su iz Beograda deportivali jednog maloletnika za Tursku, jer smo leteli istim avionom. I koliko sam uspeo da saznam, pobegao je iz Turske u Srbiju za boljim zivotom, medjutim roditelji su prijavili to policiji, pa je usledila deportacija i saznao sam takodje, da su to veoma cesti slucajevi u poslednjih nekoliko godina.

Prtpostavljam da se Nada proslavila tamo zbog Zlatana, koji je veoma voljen u Turskoj 🤭
 
Last edited:
Ali dobro, normalno je da se poredimo sa boljima, neće nam uzor biti Uzbekistan. Nego koliko kukamo nismo uopšte loši.
 
Verovatno smo za njih Evropa jer uglavnom mnogi stignu samo do Srbije lol, za većinu evropskih zemalja im treba turistička viza
 
Skontala sam i to samo ne znam tacno ko.”ovi sto tapsu, to su Vasi navijaci” 😂
 
Pričala je Olja u ovih 1000 gostovanja koliko je imala ove PzE sezone da je volela da u publici ima ljude koji su povezani sa temom emisije. To mi je vrh.
 
Ali dobro, normalno je da se poredimo sa boljima, neće nam uzor biti Uzbekistan. Nego koliko kukamo nismo uopšte loši.
Gledao sam pre neki dan dokumentarac o Turkmenistanu, kao jednoj od najkorumpiranijih zemalja na svetu, gde malobrojna vladajuća "elita" živi sto puta bolje od običnog naroda. Dženifer Lopez pevala 2013. na rođendanu predsednika - tri minuta ili tri pesme izvela za milion dolara. Ni Azerbejdžan nije ništa bolji; dotakli su se i Evrovzijie kada je jedno siromašno naselje nelegalno porušeno da bi se izgradila sportska hala (preteča Savamale) a godinu dana kasnije na otvaranju Evropskih Olimpijskih igara na otvaranju jednu pesmu izvela Lady Gaga za isto ne znam koju basnoslovnu sumu. Zaključak autora je bio da velike zvezde nimalo nisu gadljive na novac autokratskih režima. (Isto bih rekao i za Madonu čije dovođenje na Evrovziju jedna od najvećih gluposti koje je EBU dozvolio). Plašim se da i mi sve više postajemo slični ovim nedemokratskim državama. :( Beograd na vodi kao neka loša kopija Dubaia, estetika koju predsednik voli i koji je presrećan što je sve to on "zamislio i ostvario" i po čemu će ostati upamćen u istoriji. Evo sad i neku fensi školu najavljuju, isto u Beogradu na vodi sa baznom čak, za novu klasu bogataša. Tiršova 2 može da čake i dalje.

https://www.danas.rs/vesti/ekonomij...m-i-poseban-vrtic-obnavlja-se-i-fasada-poste/
 
Zauvek omiljeni fan fekt vezan za turkmenistan je sto predsednik zajedno sa unukom ima bend i redovno nastupaju na drzavnoj televiziji na svim svetskim jezicima

Verovatno dosta ljudi vec videlo milion puta al nmg da propustim priliku


 
Back
Top