Offtopic

Neverovatna mi je kolicina ljudi koji misle da random ljudi mogu tek tako prodaju dete preko interneta i kao rade to
 
A ima i smisla, preko dana je nestala, uveče stigli u Beč. Pakao.
 
Kako je moguće da je dete prešlo granicu, zar je bilo tako lako prokrijumčariti dete od dve godine...
 
Ne mora da znači da je prokrijumčareno. Možda je detetu napravljen lažni pasoš.
 
Ili što kažu komentari na netu - stavili dete u kofer. 😭
 
Istočnoj Evropi cijeloj uključujući i Aziju je Srbija zapad i Evropa, to je prosto tako. Dejtovao sam sad jedan vikend u martu sa Rusem koji je iz Estonije tj. Talina došao u Beograd prije 2 godine, zapravo rođen je i odrastao u Moskvi ali se zbog ljubavi preselio kod njih, međutim kad je izbio rat u Ukrajini njemu je ujedno bila istekla ta boravišna viza a pošto nema estonsko državljanstvo morao je napustiti zemlju, u Rusiju nije htio da se vraća pa se doselio u Srbiju...

Baš sam ga pitao da mi uporedi život u Estoniji i Srbiji - kaže da je kod njih neminovno veći životni standard ali su i cijene u suštini jače (pogotovo rentanje stanova), ljudska prava se poštuju i dosta se brinu o životnoj sredini (za razliku od Balkanaca) ali njega najviše oduševljavaju ljudi kod nas koji posjeduju tu mediteransku ležernost i to što je centar grada u svako doba dana i noći prepun za razliku od njegovih istočnjaka/sjevernjaka gdje po kafićima i restoranima vlada pustoš izuzev vikendom, narod je dosta hladniji i nepovjerljiviji jer su im u mentalitetu ostale te sovjetske traume.

A dotakli smo se i gay nightlife-a koji u Estoniji faktički ne postoji jer je mala zemlja pa mladi gejevi odlaze u Helsinki željni provoda, u Beogradu je sav happy što postoji više tih lokala sa lgbt predznakom i sve mu je top tako da planira da dovuče i dečka pa da žive skupa. :ninja:
 
Kako je moguće da je dete prešlo granicu, zar je bilo tako lako prokrijumčariti dete od dve godine...
Veruj mi da je preko granice lako preneti sta god hoces, tako da me nista ne cudi. Pritom, osobe koje se bave ovakvim stvarima uvek znaju nekoga na granici.
 
Ali onda su morali da prođu ne samo našu granicu, nego i granicu na izlazu iz Rumunije (ulaz u Šengen zonu) da bi stigli do Beča. Još uvek ima puno nelogičnosti ovde.
 
Ali onda su morali da prođu ne samo našu granicu, nego i granicu na izlazu iz Rumunije (ulaz u Šengen zonu) da bi stigli do Beča. Još uvek ima puno nelogičnosti ovde.
Ako su išli avionom, a pretpostavljam da jesu, Rumunija je u tom smislu ušla u Šengen. Valjda od marta ove godine nema više pasoške kontrole za ulazak državljana Rumunije u zemlje EU.
 
Мени је овде превише ствари сумњиво али једино што ми је битно је да је дијете живо и здраво
 
Pre neki dan, za vikend, iz zgrade preko puta trešti Diodato - Fai rumore i par glasova kako se pevaju i deru u sav glas. Pomislih gle jel to krenuo tvoj glas zvuči poznato ili neko forumsko okupljanje 🤣
Nekako me od svih pesama iz te godine ta najviše podseća na pandemiju. 💀
 
Back
Top