Offtopic

I Zaharova i Erdoan i neki bh. političari su isprozivali ovogodišnje izdanje ESC, još Mađare čekamo da se oglase.

Ako bi EBU htio njih da vrati nekad mislim da bi morao neke njihove zahtjeve da ispuni, vidjećemo da li će doći do toga uopšte
 
Random i nebitna informacija ali sam danas saznao da je Sana Nilsen iz Švedske imala samo 29 godina kada je nastupala na Evroviziji 2014. sa Undo. Rođena je u novembru 1984.

IMG_7628.jpeg

Zbog ove Olivera Kovačević frizure sam mislio da ima 40-ak godina.
 
Ja smatram da imaju pokriće, ono što smo videli ove sezone i na ESC i na nac. izboru je za plač majke božije...!
Svakako mislim da se malo preteruje...

A PZE im je do skoro bio dobar, sad odjednom posle Evrovizije im više ništa ne valja
 
Random i nebitna informacija ali sam danas saznao da je Sana Nilsen iz Švedske imala samo 29 godina kada je nastupala na Evroviziji 2014. sa Undo. Rođena je u novembru 1984.

View attachment 22899

Zbog ove Olivera Kovačević frizure sam mislio da ima 40-ak godina.
Jbt u mojim godinama bila na ESC a meni isto u glavi bilo da je imala tipa 37
 
Svakako mislim da se malo preteruje...

A PZE im je do skoro bio dobar, sad odjednom posle Evrovizije im više ništa ne valja
Ne kažemo da ne valja, itekako valja, ali šta mi imamo od toga ako se naša ESC priča završava nakon PZE? Sav RTS-ov trud staje kad se proglasi pobednik PZE, posle toga oni bukvalno nemaju nikakav pristup Evroviziji, sve što rade za sam ESC rade preko k, ne oseti se da postoji neka želja za napredak. Imamo nepostojeću promociju, budžet nam je tanak jer oni neće da prihvate sponzore, ali možda bi i moglo s tim budžetom da se radi kad bi unajmili nekog profesionalnijeg sa strane da uradi nastup, a ne gurali njihove ljude tamo gde im nije mesto, da obavljaju posao za koji očigledno nisu dovoljno stručni. Jednostavno ne mogu jednu od 10 stvari da urade kako treba i da dobijaju hvalospeve, ne ide to tako, na sve to nas i lažu kako bi pokušali da operu sebe.

Više para su potrošili na ekskurziju Kristine Radenković u Malme, nego na promociju.
 
Veću promociju radili fanovi tako što su na Tiktoku kačili snimke iz filma Kralj Petar I, dok u pozadini svira Ramonda, po Tviteru pisali na hindi jeziku ne bi li privukli Indijce koji vole Džanum. RTS nije ni prstom maknuo.
 
Bukvalno razvijam traume od tog zanemarivanja promocije i činjenice da su ljudi poput nas morali da je promovišu, a otišli su o našem trošku tamo i sve se radi našim parama generalno.

Kad budete svojim parama plaćali RTS kao mi koji to radimo dvaput ćete razmisliti da li ćete ljudima napisati da su dosadni sa kmečanjem, jer meni je Evrovizija jedini razlog da prežalim plaćanje pretplate RTS-u preko 3.000 RSD godišnje.

I btw, nisam odustao od onog mejla, čekam pravi trenutak jer sam zauzet privatno trenutno.
 
Kako nas samo nije sramota što kmečimo jer svake godine putuju po Evropi od naših para i ponašaju se kao da su otišli na ekskurziju, a ne na takmičenje.
 
Ne kažemo da ne valja, itekako valja, ali šta mi imamo od toga ako se naša ESC priča završava nakon PZE? Sav RTS-ov trud staje kad se proglasi pobednik PZE, posle toga oni bukvalno nemaju nikakav pristup Evroviziji, sve što rade za sam ESC rade preko k, ne oseti se da postoji neka želja za napredak. Imamo nepostojeću promociju, budžet nam je tanak jer oni neće da prihvate sponzore, ali možda bi i moglo s tim budžetom da se radi kad bi unajmili nekog profesionalnijeg sa strane da uradi nastup, a ne gurali njihove ljude tamo gde im nije mesto, da obavljaju posao za koji očigledno nisu dovoljno stručni. Jednostavno ne mogu jednu od 10 stvari da urade kako treba i da dobijaju hvalospeve, ne ide to tako, na sve to nas i lažu kako bi pokušali da operu sebe.

Više para su potrošili na ekskurziju Kristine Radenković u Malme, nego na promociju.
Slažem se ja da se donekle vidi da je PZE nekako RTS-u važniji od same Evrovizije, ali ovo svakodnevno kukanje i pisanje jednog te istog je malo preterano... Razumem da je ovo forum i da on služi za razmenjivanje mišljenja i komentarisanje određenih stvari, ali umesto toga bi trebalo naći način da svi ti predlozi i saveti dođu do RTS-a ako postoji bilo kakva mogućnost za to..
 
Ma teško njima ako ispadnemo u PF uskoro zbog njihove nesposobnosti, i poslednja osoba koja ih podržava će ih napustiti, možda tad skapiraju.
 
Evo ga ceo jury show.


Na 02:10:05 su Sliman u završnici pesme zvuči baš promuklo. Mnogo je bolje zvučao u samom finalu. Sa druge strane, Nemu je ovo bio vokalno najbolji nastup i u završnici je zvučao bolje nego ikad. 1:50:50 ovde je najbolje odradio operski deo u celoj sezoni. U finalu je takođe zvučao odlično, ali malo umornije.

Takođe, ovde je i Lorinin nastup sa uživo vokalima, bez onog čudnog efekta/ filtera. Zvuči prilično dobro, ne znam zašto je bila nesigurna da nastupa bez pomagala.
 
Ja sam tek sad presabrao da od kako ucestvujemo na ESC ispali smo 3 puta a 13 puta usli u finale. Osim Ukrajine, Svedske i Grcke ima li jos iko ovakav uspeh kvalifikacija?
 
Back
Top