Offtopic

Odlične kostime je imala, i jako dobru energiju
Ja se uništio i izgubio glas koliko sam izludovao sinoć u parteru. U Beogradu sam bio na tribinama i sad vidim koliko je nekako tamo uštogljeno, dok je u parteru i fan pitu ludnica. Mada stvarno je sinoć imala posebnu energiju, bolje kostime i više pirotehnike 🔥
 
Al stranci koji pišu kako su Albanci bili u sukobu sa srpskim navijačima a ne Englezi lol, inače fanovi Engleske su baš civilizovani i nikad ne prave haos 😛
 
Evo jednog pitanja za sve forumase:

Po cemu ste odabrali svoj forumski nick? Pitanje se pogotovo odnosi na one sa zanimljivijim nickovima 😂

Meni je nadimak koji u principu nikad nije zaziveo jer me vecinski zovu Daca 😂
 

Nekada su gledali crtić Pokahontas, a sad' u Haustoru puše dileru za bonkas

Tad sam bio u maničnoj fazi slušanja Krankšvestera i random introzivne misli su napravile ime 😂
 
Evo jednog pitanja za sve forumase:

Po cemu ste odabrali svoj forumski nick? Pitanje se pogotovo odnosi na one sa zanimljivijim nickovima 😂

Meni je nadimak koji u principu nikad nije zaziveo jer me vecinski zovu Daca 😂
Bilo je previše forumaša sa imenom Stefan pa sam se odlučio da stavim Liberta (sloboda) što opisuje ono za šta se zalažem a i negde mi je u sklopu horoskopskog znaka. Toliko sam se srodio sa nickom da sam zaboravio kako se zovem. I ovako privatno me ljudi zovu i pamte po prezimenu jer je specifično. I nadimak sa foruma Libi mi je postao jako drag 😍
 
Back
Top