Offtopic

Rešio sam da sredim svoje naloge na Vimeo-u, na ovaj ću recimo da prebacim Sanremo nastupe (prosto sam zaboravio šta sam sve kačio), uglavnom je to iz 2020. kad smo za vreme lokdauna gledali Sanremo (2015-2020), kasnije je Filhy organizovao i ranija izdanja. Ali evo ovde plejliste pa ko želi da se priseti, malo toga od ovoga ima na YT, okačiću i neke apskejlovane nastupe koje mi YT automatski blokirao.

https://vimeo.com/showcase/11254191?share=copy
 
Ovo je za rubriku, što bi dodo rekao, gde su, šta rade. Danijel Đokić izgleda krenuo da gradi svetsku karijeru, objavio pesmu na engleskom koja za dva dana od objave ima čitavih 626 pregleda. 🤡

 
Ovo je za rubriku, što bi dodo rekao, gde su, šta rade. Danijel Đokić izgleda krenuo da gradi svetsku karijeru, objavio pesmu na engleskom koja za dva dana od objave ima čitavih 626 pregleda. 🤡

Ali ovo su meni stvarno bopovi


 
Prinčev "Čardak" možete poslušati tako što ćete premotati RTCG1 na oko 23:10. Muziku je napisao Danijel Alibabić, tekst Maraijana Kadić Bojanić, a aranžman Nemanja Mihajlović.

Čardak, ni na nebu ni na zemlji
Čardak, vrati snove, vrati meni
Čardak, soba punih tame
Čardak ljubavi za mane

Inače, Igor Cukrov je osvojio drugo mesto, Vanja Radovanović 16, a Stevan Faddy 22.

Screenshot_3.jpg
 
Back
Top