OGAE glasanje 2022

Baš su u deficitu ove godine. I Irska je bopić, u studijskoj verziji savršen 💃
Da da i ona je, nego nije taj tip upaljivog nešto egzotičnijeg bopa s nastupom u kome se dešava egzorcizam na sceni, i to isto nekako podrazumevam pod bopom na koji će ljudi da odreaguju 😁 A još pride što ona umesto tehnički dobre performerke i pevačice više biva klasična Dublin girl koja se više kao namunjila za klub i kao vajbuje posle dva piva na karaokama, što je meni isto simpa, nego svakako nije nešto pretenciozno i efektno kao ove dve da bi ljudi popadali.

@rintintin

Razbićeš me zbog ljutog smiley.. 🤪
Štooo hahah, pa meni od njih dve jedna jedva u top 10, a druga i nije, ne kažem da su me specijalno oduševile, ali kažem da potpuno kapiram da su ove godine primećene i voljene. Prošle godine da su došle u onaj krkljanac ženskih bopova (koji su svi generalno jedva osrednje prošli), mnogo bi manje pažnje od fanova i bodova od OGAE klubova videle, Ronela posebno, a sad su raritet, pa im to daje na pažnji.
 
Sada gledam Grci Kipru dali samo 6 poena. Šta ćemo sad?Fanovi dosta složni izgleda da Italija ovdje pobjeđuje
 
Dvadeset prvi klub koji je glasao je OGAE Jermenija.

UNejyeX.png


Dvadeset drugi klub koji je glasao je OGAE Ujedinjeno Kraljevstvo.

yPsA9Lq.png


Trenutni poredak

5bJWzmj.jpg
 
Evo i kompletnih rezultata Jermena. Srbija im je na 15. mestu.

KFHp9Xa.png


9ukdhQk.png
 
Zanimljivo da su jermenski fanovi glasali za Azerbejdžan haha
 
Dvadeset treći klub koji je glasao je OGAE Island.

8EMEutA.png


Dvadeset četvrti klub koji je glasao je OGAE Poljska. Srbija je dobila 4 poena!

umTW9dJ.png


Dvadeset peti klub koji je glasao je OGAE Andora.

kCtBCI4.png


Trenutni poredak - Švedska je prešla u vođstvo

4C2CDx0.jpg
 
Ali da se svake godine skoro identično glasa... stvarno predvidivo i nezanimljivo. A Švedska da pošalje nekog da stoji i ćuti tri munuta na sceni, bila bi u vrhu ovde.
 
Švedska da pošalje Vendi sa engleskom verzijom Uljeza ili Šarančića bila bi ultimativni favorit fanova. Ovo je već bolešćina
 
Meni je za razliku od prethodnih X godina, opravdano forsiranje Svedske.
Mene kod ovih glasanja zanimljivije koja ce zemlja ostati bez poena, bar tu nije toliko predvidivo. 😁
 
Evo i našeg TOP 10!

Glasovi OGAE Srbija

K6IkQ1y.png


Uskoro ću objaviti i našu kompletnu rang listu.

Dvadeset sedmi klub koji je glasao je OGAE Portugal.

zqPQnWw.png


Dvadeset osmi klub koji je glasao je OGAE Nemačka.

enrUt9N.png


Trenutni poredak

wNrTjgQ.jpg
 
Bravo za Spaniju, kao i za Holandiju. Generalno mi je ok, jedino sto mi fali Finska. A mislim da bi mozda mogla neka ex-YU zemlja da dobije koji poen.
 
Odlicni su nam glasovi, pogotovo sto je Spanija dobila 12. Jedino mi je diskutabilno 6p za Norvesku.
 
Back
Top