OGAE glasanje 2024

11:11 ubjedljivo najpotcijenjenija pjesma ove godine, ja imam osjećaj da su OGAE članovi samo ljuti jer nije Loredana pobijedila lol
 
Definitivno ne. Loredana mi nije ni na kraj pameti kada rangiram 11:11. Ko zna, možda dobro prođe na forumskom glasanju.
 
0 jer mislim da nisu objavili glasove još, nego ukupno na OGAE i INFE glasanjima imamo 4 boda a sva 4 su stigla od Moldavije
 
Nije legla pesma Dancima i Švajcarcima. :(
Pa dobroo...

Imamo još tu Ukrajinu, njima se makar dopada nasa pesma pa cekamo njih, od njih nam zavisi hoce li Nevena Božović dobiti "drugaricu"... :( :(
 
Ne mogu se oteti utisku da ovi koji glasaju nemaju pojma o muzici već da su neka organizovana grupa koja radi po političkim direktivama.
:cool:
 
Ma OGAE glasanja su obicno slicna, vrti se 15ak zemalja u krug svaki put. Steta sto Teya nije uspela da izbori jos uvek bodove, ali sta da se radi. Mislim da ni glasovi OGAE Srbija nece previse odstupati od ovih dosadasnjih.
 
O relevantnosti ovog glasanja dovoljno govori činjenica da je 2021. na istom pobedila Malta, tako da me ovi rezultati ne dotiču ni najmanje.
 
Ja znam da nisam glasao za neke od 3-4 zemlje koje se ovde vrte u samom vrhu 🤭
 
Back
Top