OGAE glasanje 2024

isto mislim

Većini ljudi je Hrvatska favorit a neko drugo mesto Italija. Uopšte ne kontam šta radi Švajcarska 1 na kladionicama. Neko 4, 5 mesto u finalu će biti njihov maksimum.
Doslovno ide se na to da ako je neka država visoko u kladionicama da ja sada više trebam vjerovati njima da nego svom vlastitom instiktu i iskustvu gledanja Eurosonga lol, te kladionice uveliko su postale samo kao vid manipulacije
 
Ne znam, meni Svajcarska dobra ko dobar dan i napisala sam u temi za njega da mi je winner vibes pre svega i svih prepartyja. Meni je to odlicna pesma i mogu je zamisliti kao pobednika.

Italiju nikako ne mogu zamisliti kao pobednika niti mi je pesma za top 10 i ne shvatam kako je tako visoko na kladionicama al Boze moj ja ne shvatam, nekome drugome je vrh ocigledno.
 
I mene italijanska pesma uopste ne dotice. Mada moram priznati da je ona odlican izvodjac, harizmaticna, energicna i odlicno peva.
 
I mene italijanska pesma uopste ne dotice. Mada moram priznati da je ona odlican izvodjac, harizmaticna, energicna i odlicno peva.
Da, primetila sam po ovim intervjuima da je malo posebna kao pojava, malo je izvan sablona, cak deluje kao cudak
 
Lol ali tacno Svajcarska odjednom pocela da dobija visoke bodove kod zemalja koje su imale duzi rok za glasanje, pa kad su skocili na kladionicama odjednom se neki setili da im se svidja pesma
Ovo je hot take, ali ljudima je krivo kad im se ne sviđa pesma koja se sviđa većini i teraju sebe na silu da im se dopadne ili lažu da im se sviđa kako bi bili deo hajpa. Tako i žiri baci pogled na kladionice, verovatno misleći da bi ispali glupi ako ne glasaju za favorita. I jedni i drugi zaboravljaju da glasanje nije predviđanje rezultata, pa onda na kraju i imamo predvidive rezultate jer ih je diktirala kladionica lol
 
Ja cak ni ne kazem za Svajcarsku da je precenjena, cak sam ocekivao da drasticno skoci (da ne kazem da udje odmah bar na drugo mesto) cim je izasla, ali mi je precudan ovaj doslovno naknadni hajp.
 
SUI bi mogla proći kao Malta 2021.Hajpanje na max. Kladionice i onda Destiny kiseli osmijeh na televotingu. Tako to vidim jer nije publika nešto što se pali na ovakvu pjesmu. Žiri svakako, da.
 
Sumirajuci ovo sve sto ste predhodno pisali. Meni je Svajcarska skroz nebitna, uopste mi se ne izdvaja kao neki favorit, Italija da, jer mogu da je slusam kad god i nije mi dosadna.
 
Italija mi već zvuči kao evrovizijski pobjednik
iako mi ni to nije nešto čemu bih dao pobjedu, ali mi ima to nešto pobjednički.
 
Italija mi već zvuči kao evrovizijski pobjednik
iako mi ni to nije nešto čemu bih dao pobjedu, ali mi ima to nešto pobjednički.
Prerano je za novu pobjedu Italije. Sui je pobijedila 1988,Hrvatska 1989 ako su prisvojili Riva pobjedu. To je sve 35 god. Holandija i Ukrajina slučaj kao Italija. Znači ili Sui ili Cro
 
Ja cak ni ne kazem za Svajcarsku da je precenjena, cak sam ocekivao da drasticno skoci (da ne kazem da udje odmah bar na drugo mesto) cim je izasla, ali mi je precudan ovaj doslovno naknadni hajp.
Moj "hajp" oko Svajcarske, a mogu reci i mozda za vecinu je taj sto on to moze uzivo da izvede. Pesma je specificna, drugacija plus uzivo je odlican, pa me ne cudi sto je prvi na kladionici i sto se sve vise svidja ljudima. Ne volim ovakav tip pesama, ali moram priznati da je dobra.

Drago mi je zbog hrvatskih forumasa sto im na ovom glasanju ide fino, jer isto kao i mi uglavnom nismo na mapi kad je u pitanje OGAE glasanje.
 
OGAE Armenia više nego duplo više glasača od OGAE Hrvatska

O gospo draga
 
Ma nista ovo nije cudno kada se 15 pesama vrti u krug 🤭
 
Jermeni nas stavili na 18. mesto. Bar smo im prošli u finale.

2jJEriT.jpeg


GRugJCd.jpeg
 
Back
Top