OGAE glasanje 2024

Ma kakva Švajcarska 😂😂

Vala ako nisu sa Gjonom pobijedili neće s ovim sigurno. Mislim što se mene tiče o toj pjesmi se uopšte nije trebalo ni raspravljati o tome hoće li pobijediti ili ne. Bukvalno da je Španija prva na kladionicama ljudi bi o toj pjesmi pričali...
 
Ne može se ni u kom slučaju zanemariti šansa od 25 % za pobedu mesec dana od ESK-a. Videćemo nakon proba, ali nekako sam sve više ubeđen da Švajcarska može pobediti u ukupnom zbiru, a da ne bude pobednik ni žirija, ni publike.
 
Ne može se ni u kom slučaju zanemariti šansa od 25 % za pobedu mesec dana od ESK-a. Videćemo nakon proba, ali nekako sam sve više ubeđen da Švajcarska može pobediti u ukupnom zbiru, a da ne bude pobednik ni žirija, ni publike.
U ovo vreme Malta 2021. bila ubedljiv favorit za pobedu na evroviziji, a na kraju dobila 20 poena publike msm, Francuska je 10 godina pre toga bila ubedljivi favorit za pobedu, na kraju je osvojila 15.mesto na samom takmicenju i dozivela debakl...

Samo kažem...
 
Danas Poljaci objavljuju glasove, očekujem tu Hrvatsku i Ukrajinu u top 2
 
Sto se poljskog glasanja tice, moram takodje da napomenem, da bez obzira sto je „eurowizja.org” ujedno i udruzenje OGAE, smatram da je „dziennik eurowizyjny” jaci, bar po broju fanova, a tamo tek krece glasanje, pa cemo videti kakvi ce rezultati biti kod njih.
 
Lol ali tacno Svajcarska odjednom pocela da dobija visoke bodove kod zemalja koje su imale duzi rok za glasanje, pa kad su skocili na kladionicama odjednom se neki setili da im se svidja pesma
 
Srbiju očekujem relativno nisko ovde što se i pokazuje za sada... mislim da ćemo dobiti samo 3 ili 4 poena od Sev. Makedonije i to je to...
 
Kroz nebitno glasanje krajni rezultat je bitan u maju .
 
U maju ocekujem recimo izmedju 90 i 120 poena žirija i ocekujem makar 50-60 poena publike sto ce(nadam se) u najgorem slucaju biti dosta za 8-10.mesta u UKUPNOM zbiru u finalu evrovizije sto bi bio jedan od nasih najboljih plasmana na Evroviziji od kako se takmičimo..
 
MIslim da Teya može totalno rasterećeno otići u Malme. Niti je među glavnim favoritima niti je siguran NQ, zapravo vjerovatno je u finalu, što je svakako glavni cilj srpske delegacije, a u finalu se svašta može desiti. Mislim da je TOP 15 realističan ishod. Možda lijeva strana tabele.
 
Ma kakva Švajcarska 😂😂

Vala ako nisu sa Gjonom pobijedili neće s ovim sigurno. Mislim što se mene tiče o toj pjesmi se uopšte nije trebalo ni raspravljati o tome hoće li pobijediti ili ne. Bukvalno da je Španija prva na kladionicama ljudi bi o toj pjesmi pričali...

isto mislim

Većini ljudi je Hrvatska favorit a neko drugo mesto Italija. Uopšte ne kontam šta radi Švajcarska 1 na kladionicama. Neko 4, 5 mesto u finalu će biti njihov maksimum.
 
Back
Top