OGAE glasanje 2024

Nisam baš očekivao poene od Slovenaca, ali HVALA. Ona nula je definitivno bola oči samo tako.
 
Dobro je. Ovo ce nam biti verovatno jedini poeni, ali ajde, bar nismo ostali na nuli.
 
Teško od Nemaca, bar od OGAE Nemačka, oni imaju na svom sajtu neki presek glasanja, pa smo tu na nekom 18. mestu. Ne znam za drugi nemački klub, mada ja tu nešto ne očekujem poene.
 
Neko je napisao ovde kako se sjajno kotiramo, jos pre nekoliko nedelja je neko napisao(ne znam kako je mogao da vidi i prati glasanje) kako za sada smo u top 10 kod Nemacke na ogae i to je neki forumas ali zaboravio sam ime tacno je napisao da se sjajno kotiramo kod Nemacke(ne znam na koji od ta 2 ogae kluba misli) i da smo im u vrhu. Nakon toga su i forumasi lajkovali komentare i obradovali su se sto makar neki ogae klub nas voli...
 
Pa to je bio početni presek glasanja, sad smo im niže pali, tako da teško da će se tu nešto promeniti.
 
Gdje Norveška kod Njemaca stoji

Evo sad sam vidio, užas. Iskreno hrvatska pjesma me sve više nervira. Niti mi je pjesma nešto niti mi je lik zanimljiv. Bukvalno Nizozemac mi je harizmatičniji i zabavniji postao. Sorry Hrvati ne bih volio s ovim da pobijedite.
 
Gdje Norveška kod Njemaca stoji

Evo sad sam vidio, užas. Iskreno hrvatska pjesma me sve više nervira. Niti mi je pjesma nešto niti mi je lik zanimljiv. Bukvalno Nizozemac mi je harizmatičniji i zabavniji postao. Sorry Hrvati ne bih volio s ovim da pobijedite.
Proći će kod publike a kod žirija slabo. Najidealniji slučaj je kao Konstrakta 5.mjesto .To je za EX YU top i plafona i dalje nema. Isto kao Todevska a kod nje bilo obrnuto. Švajcarska glatko odnosi pobjedu a tu su Francuska, Italija i naravno Ukrajinci u vrhu. Holandija nije pjesma za žirija ali i oni će u top 7 uz Belgiji tako da Benelux dobar 2024.
 
Gdje Norveška kod Njemaca stoji

Evo sad sam vidio, užas. Iskreno hrvatska pjesma me sve više nervira. Niti mi je pjesma nešto niti mi je lik zanimljiv. Bukvalno Nizozemac mi je harizmatičniji i zabavniji postao. Sorry Hrvati ne bih volio s ovim da pobijedite.
Ne bi ti volio da mi s bilo čime pobijedimo, ali to je već druga priča.
Isprika neprihvaćena 😌
 
Novi poeni za Srbiju.

Glasovi OGAE Belgija

Wn0bQHx.jpeg


Glasovi OGAE Severna Makedonija

cxRucmN.jpeg


Trenutno stanje

wABlxcs.jpeg
 
Hajde lijepo što je Teya Dora dobila nešto, ali Francuska?! To je bukvalno ona balada što je OGAE klubovi obožavaju, a ono na takmičenju se niko ne sjeti za to glasati
 
Hvala, dobro jee, eto rekoh bas juce da cemo sigurno nesto dobiti i spomenuo Makedonce i oni bas sada glasali, cudno mi da nikako nase glasove da objave a ocekivalo se pre 3-4 dana još..

Moglo je biti i vise poena eto makar od komšija, ali bolje išta nego baš ništa, deluje da će ovo verovatno biti jedini poeni...
 
Suludo je ipak spominjati Barbaru i numeru "Voila" u kontekst ove pesme Slimanija, iz prostog razloga što je velika razlika u kvalitetu izmedju te 2 pesme.

Naravno da će Slimani proći neuporedivo lošije od Barbare, otprilike može proći negde kao prošlogodišnja predstavnica Francuske, samo što je meni ona imala bolju pesmu...
 
Kako i na samom ESC?

Osim Barbare ko je to poslednjih godina još zabeležio sjajan plasman?

2016.godine solidan plasman, nakon toga Barbara, to su jedina 2 korektna ili dobra plasmana te zemlje, ovo ostalo je veoma loše ili prosečno što se tiče plasmana.
 
Back
Top