Pesma Evrovizije 2023 - SRBIJA: Konkurs

Status
Not open for further replies.
Sad ispada da smo i neradnici
jk-jelena-karleusa.gif
 
Ljudi svinjokolj je u Orlovatu, kad to završe biće i spisak.
Olivera je kod babe, upravo tope čvarke, ima samo 6 oranija. Posle još mora da svrne kratko kod tetke u Farkaždin.
 
Sto je toliko bitan spisak😂 moze se cekati i 14ti sto se mene tice. Ako je RTS odabrao onda ta razlika od 4-5 dana nece nista promeniti🤷🏻‍♂️
 
ne mogu da se smirim zadesio nas je užas svih užasa

Srbija i alternativa..neš ti psme ...sve je to u režiji one banatske kurve iz Orlovata
Ljudi svinjokolj je u Orlovatu, kad to završe biće i spisak.
Olivera je kod babe, upravo tope čvarke, ima samo 6 oranija. Posle još mora da svrne kratko kod tetke u Farkaždin.

Gle, Moje novo ja. 🤥

I konačno nauči da je žena rodom iz Lazareva.
 
Javite ako bude nešto, idem na vatrogasnu obuku...
Ови твоји постови сад већ делују као подјебавање. Ово је српски евровизијски форум и логично је да се највише пажње посвећује домаћем избору. Спекулације, наглабања, претпоставке и маштарије су на неки начин део тог фолклора и форуми за то и постоје. Поента постојања и овог форума је да се људи друже, коментаришу, зезају, не да се читају вести које су питке колико и Вучићеви говори. И не контам поенту скривања тих имена учесника као да је реч о питањима живота и смрти. А ти се понашаш као да си шеф Мосада, оно, знам све али нећу да кажем па цркните.

Ја сам члан и једног спортског форума, и тамо има гомила дискусија на тему рекла-казала, па се нико не банује због тога
 
Ови твоји постови сад већ делују као подјебавање. Ово је српски евровизијски форум и логично је да се највише пажње посвећује домаћем избору. Спекулације, наглабања, претпоставке и маштарије су на неки начин део тог фолклора и форуми за то и постоје. Поента постојања и овог форума је да се људи друже, коментаришу, зезају, не да се читају вести које су питке колико и Вучићеви говори. И не контам поенту скривања тих имена учесника као да је реч о питањима живота и смрти. А ти се понашаш као да си шеф Мосада, оно, знам све али нећу да кажем па цркните.

Ја сам члан и једног спортског форума, и тамо има гомила дискусија на тему рекла-казала, па се нико не банује због тога
Lepo receno, magija je u ovim nagadjanjima pa koga bi smo voleli koga ne, koga ocekujemo koga ne itd. To i jeste magija pred evroviziske sezone
 
Ови твоји постови сад већ делују као подјебавање. Ово је српски евровизијски форум и логично је да се највише пажње посвећује домаћем избору. Спекулације, наглабања, претпоставке и маштарије су на неки начин део тог фолклора и форуми за то и постоје. Поента постојања и овог форума је да се људи друже, коментаришу, зезају, не да се читају вести које су питке колико и Вучићеви говори. И не контам поенту скривања тих имена учесника као да је реч о питањима живота и смрти. А ти се понашаш као да си шеф Мосада, оно, знам све али нећу да кажем па цркните.

Ја сам члан и једног спортског форума, и тамо има гомила дискусија на тему рекла-казала, па се нико не банује због тога
Pa dobro, što nas čovek ne bi podjebavao kada se realno svi podjebavamo ovde
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top