Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Ako neko zna menadžera neka mu salje da zove Jovana Radomira da je povezuje sa svedskim generičarima
 
Pa da, para ima da kupi jaku pesmu samo je pitanje koliko ona kapira to i koliko kapiraju ljudi oko nje.

Naravno malo orijentalnih zvukova kao u Fuegu moze da bude ali mora pesma u sustini da bude cist pop zvuk.

Ona sama je bomba koja gori na sceni, prelepa i prehariznaticna. Bulvalno potencijal za sam vrh tabele.

Samo ako je pametna
Slažem se, mislim da bi sa ovim stilom sadašnjim bila kandidat za top 10 zbog publike, ali može i više od toga sa adekvatnom pjesmom i nastupom. Sad kad dođu i ona i Breskvica a i Zejna se vrati a još i Sara Jo pokuša opet
 
Ma mislio sam da bi je glasovi publike mogli ugurati u top 10 i pored slabog žirija, kao Moldaviju. Čak onakva muzika i aranžman iz Rumbe bi njoj legli top
 
Što se Tee tiče:
Real Housewives Reaction GIF
 
Tea može eventualno da proba kad se vrate ostale EX YU zemlje pa da sakupimo dovoljno poena za finale jer strance ne interesuje srpsko bugarski turbofolk.
 
Sledeće godine Iva Lorens, pa malo Buč Kesidi, Filip Baloš, sve naše MTV Adria zvezde!
 
Tea može eventualno da proba kad se vrate ostale EX YU zemlje pa da sakupimo dovoljno poena za finale jer strance ne interesuje srpsko bugarski turbofolk

Da, kao što ih nije zanimao bejzik moldavski turbofolk prošle godine 😁 Više ih to zanima nego non event urbani proljevi kakvih se naslušamo svake godine.
 
Ne znam sta ste to toliko videli u toj Tei, ali ja vidim samo veliki egoizam. Mada, ako bi se pojavila sa nekom pesmom kao sto je omikron opisao(u sta cisto sumnjam), mozda bi i imala sanse za neki uspeh. Za sada je ona meni, hvala ne.
 
Back
Top