Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Morala bi dosta još da poradi iako se poboljšala. Pa ja sam to oduvek pričao, Ksenijino pevanje je baš precenjeno. Slatkasto ,ima zanimljiv stil ali u visinama zvuči loše, kao da se guši. Ivana je pevala toliko koliko je mogla, korektno i to je to. Visine nije izvlačila jer nema raspon glasa i to je to. Sanja je obema vokalno uskakala ali zato Ivaninu harizmu i ples niko ne može da ospori 😍 Ona mi se uvek najviše dopadala iz grupe
 
Dobro je što su bili uživo, mislim da su bili na matrici da ne bi sve to tako ok zvučalo. Opet je bila bolja nego Ksenija. Nju ni prateći nisu mogli da poprave. :LOL:
 
Nije ona zvučala korektno nego 3 bek vokala u pozadoni lol
Pa ne bih se složio ako ćemo po tome sve tri su imale bek vokale. Pritom je Sanja u onom drugom refrenu loco loco na kraju uskočila Kseniji jer ova nije mogla da izvuče visoki ton. Ivana je imala 2 ipo rečenice koje je po mom mišljenju izvukla korektno s tim što se mnogo uplašila bila kako je rekla
 
Kseniji uopste ne lezi upbeat, jos na sve to bezveze odradila koreografiju sto joj je sigurno stvaralo pritisak u glavi. Ivana je i meni bila necujna skroz, ali zato koreografija top. Obrni okreni Sanja je najbolje odradila posao
 
Sad je jasno zašto smo te godine imali uživo vokale. 😁

Je l' imao iko prošle godine uživo?
 
Pa Ksenija je isto bila mess uživo ali to ne znaci da Ivana nije bila
 
Svakako je bilo bolje od Hasta la Viste. Kad su Wiwike rekle da su spremne za Evroviziju, sve je kao top. 🙏 Teško onome koga oni uljuljkaju. Tako su i Ronelu ložili.
 
Jesu ono bilo CD-evi sečeni ili ogledala na kostimima? :D
 
Ivana ako bi htela nazad na PZE, neka ulozi sve pare koje ima i da se poveze sa nekim dobrim producentima i da joj naprave bop a la Fuego. Antonic da nije ni pomislio da joj radi pesmu. Ksenija bi mogla sa nekom pop baladom da se oproba.
 
Back
Top