Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Ipak povlacim svoj predlog, treba nam neki drugi izvodjac za dobar bop. Izgleda da je to najteze da se pronadje, sve amateri ili pevaju amaterski...
 
Cynthia Bailey GIF by Real housewives of Atlanta
 
Meni je od tog lokalnog vajba ubedljivo najbolja opcija Voyage. Pravi izuzetno ritmične stvari koje nisu vokalno zahteve, izgleda ko bombona, pritom uspeva da pomeša taj macho fazon kroz gen z gender fluid stil... baš kao da je izašao iz Elite. Baš mi je kombinacija za uspeh, pogotovo ako bi išao u duetu sa nekim jakim ženskim vokalom.

Pritom je i dobra stvar za razvijanje naše scene da na sledećem PzEu bude nekoliko izvođača ili autora iz te Generacija Zed ekipe. To će i njih malo naterati da se potrude oko tekstova, a RTSu će drastično pomoći da zadrži gledanost i kada pomre generacija iz '33e.
 
Meni je od tog lokalnog vajba ubedljivo najbolja opcija Voyage. Pravi izuzetno ritmične stvari koje nisu vokalno zahteve, izgleda ko bombona, pritom uspeva da pomeša taj macho fazon kroz gen z gender fluid stil... baš kao da je izašao iz Elite. Baš mi je kombinacija za uspeh, pogotovo ako bi išao u duetu sa nekim jakim ženskim vokalom.

Pritom je i dobra stvar za razvijanje naše scene da na sledećem PzEu bude nekoliko izvođača ili autora iz te Generacija Zed ekipe. To će i njih malo naterati da se potrude oko tekstova, a RTSu će drastično pomoći da zadrži gledanost i kada pomre generacija iz '33e.
Uff, meni svi oni iz Gen Z deluju kao nestabilne licnosti u razvoju. Osim toga, koriste autotune u ogromnim kolicinama. Ali se slazem da su pravi magnet za gledanost i popularnost.
 
Uff, meni svi oni iz Gen Z deluju kao nestabilne licnosti u razvoju. Osim toga, koriste autotune u ogromnim kolicinama. Ali se slazem da su pravi magnet za gledanost i popularnost.
Slazem se skroz za autotune, bas zato i isticem da bi Voyage znao kako da sklopi pesmu u granicama svojih mogucnosti, bas kao sto je i Luka to uradio, i ako bi pored sebe imao neku zensku vokalcinu - bombona.
 
Sara Jo je super NF takmac, ali mislim da ona moze da ode na ESC samo interno.
Nekako bih je i kao pojavu objasnio kao jako drugo mesto. Sve je tu, ali nesto mi fali.
Dok mi Nevena Bozovic iako 10x manje interesantna potpuno obrnut slucaj. Niceg skoro nema, ali ostavlja pobednicki vajb.
 
Sara Jo je super NF takmac, ali mislim da ona moze da ode na ESC samo interno.
Nekako bih je i kao pojavu objasnio kao jako drugo mesto. Sve je tu, ali nesto mi fali.
Dok mi Nevena Bozovic iako 10x manje interesantna potpuno obrnut slucaj. Niceg skoro nema, ali ostavlja pobednicki vajb.
Ma, Mirna Ra, da vaskrsne.. 😌😌🤩🤭
 
Tea otpisana jer loše peva ali zato Voyage vokalni gigant velika nada za dogodine lol, msm meni je on neironično potencijalno zanimljiv u kreativnom smislu, ali samo kao autor pesme i inventar u nečijem separeu grin ruma, iliti nek nađe dobrog izvođača za svoju pesmu.
 
Pa razlika je u tome sto Voyage, again poput naseg ovogodisnjeg predstavnika, izvodi/recituje pesme vise nego sto ih peva.
Tea svoje sopstvene pesme ne moze da iznese uzivo na TVu. In her safe space.
Po meni samo da se Voyage pojavi na bini, a da pesmu nosi neko vokalno talentovan je vise nego dovoljno.
 
Back
Top