Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Da, ali moglo je to puno bolje, nije 80 poena od publike neki ogroman uspeh
 
Bez obzira na rezultat, meni je ta godina uz njih bila mega zabavna i po tome su jedne od mojih omiljenih predstavnika, a nastup je bio odličan, nemamo zašto da se osvrćemo na njih sa nekim razočarenjem.
Istina. Da nije bilo njihovih botova 2020. ja bih čak i tim 15. mestom za tu pesmu bio zadovoljan. Ali botovi su me ishajpovali da mislim da mogu u top 10 lol
 
Stvar je u tome što je JK rekla ove godine, da su hajpovali Hurricane lani, na to sam aludirao... :D
 
Kaže žena koja živi od lažnog hajpa i skandala koji održavaju njenu pokojnu karijeru.
 
Kaže žena koja živi od lažnog hajpa i skandala koji održavaju njenu pokojnu karijeru.
Poenta je koliko ona ne gleda ni koja je godina u pitanju, koliko ne zna ili se pravi.. :D Lani je bila Konstrakta, a ne Hurricane..
 
Ma žena je šizofrena. Prošle godine nahvalila konstraktu jedan dan i odmah sutra napisala kako će Konstraktina karijera trajati 2 meseca jer je uvredio neki random komentar.
 
Što je najgore i sebe sam. Sam pao, sam se ubio.
 
Slusam danas malo neke favorite sa ESC i usput pesme sa PZE. Kako vreme prolazi shvatam koliko je dobar festival u smislu kvaliteta bio! Ivonina pesma mozda nije takmicarska, ali je ovako brutalna. Stefan Shy i Boris lepo voze isto, Nadia mi se isto svidela posle PZE i tako dalje da ne nabrajam vise.
 
Slusam danas malo neke favorite sa ESC i usput pesme sa PZE. Kako vreme prolazi shvatam koliko je dobar festival u smislu kvaliteta bio! Ivonina pesma mozda nije takmicarska, ali je ovako brutalna. Stefan Shy i Boris lepo voze isto, Nadia mi se isto svidela posle PZE i tako dalje da ne nabrajam vise.
Ma srpski Sanremo... 🙌🤩😁
 
Čak sam video najavu neke žurke na kojoj nastupaju između ostalih Filip i Nadia. Ovoliko pop talenata nije iznedrilo nijedno takmičenje kod nas lol
 
Sledeće godine na PZE želim da vidim Doris Bizetić. Zaslužuje da se pojavi više nego onaj Pećka Patrijaršija na LSD-u.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Back
Top