Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Ulazim prepodne u trolejbus, onako zamisljen i uzurban i stanem blizu vrata. Pored mene stoji jedna mala devojcica sa skolskom torbom. Pogledam je malo bolje i shvatam da mi je poznata ali ne znam odakle. Bacim slucajno pogled na majku te devojcice koja ju je pazljivo drzala u punom prevozu, kad ono Zejna!!! Izasli su ubrzo posle par stanica. Nisam hteo da je smaram i pitam za fotku jer je bila u privatnom izdanju i obavljala svakodnevne aktivnosti kao svi ostali ljudi.

Divna i brizna majka koja prati svoje dete do skole, bas mi je nekako ulepsala dan :love:
 
Ziri jeste ispao nekorektan prema Zejni. Vidi se da ju je pogodilo, ali publika je lepo prihvatila Rumbu. Iako mi se vise svidja ziri u finalu nego u polufinalima, mislim da su Zejni nezasluzeno dali jedan bod.
 
U Team Wiwi’s top national final songs of Eurovision 2023, stigli su do broja 21. Za sad je sa PZE tu Zejna samo (broj 45), Panetoz je ispred nje, broj 41. 🤭Harmonija Disonance sa Dore je broj 25.🤭 Videćemo u top 20, šta će još sa PZE biti. 🤔
 
U Team Wiwi’s top national final songs of Eurovision 2023, stigli su do broja 21. Za sad je sa PZE tu Zejna samo (broj 45), Panetoz je ispred nje, broj 41. 🤭Harmonija Disonance sa Dore je broj 25.🤭 Videćemo u top 20, šta će još sa PZE biti. 🤔
ma j*beš to, u mom top 50 national final songs 14 sa PZE👌😅
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ahahaha, ne pa ja sam baš čekao da vidim hoće li biti još sa PZE kad su toliko hvalili, a inače su mi oni bitni kao lanjski sneg. 😂 Top 10 im je užas, Marcus & Martinus, THEOZ, KUUMAA i donekle Filip Baloš (meni ne bi bio tako visoko) su malčicee izvukli stvar...
 
@Stefan28

"Mer av dig" je doslovno najveći grower sezone..
Konstantno mi je "Mer av dig" na radaru od MF finala.. Ono je tako dobar šlager, vraća u stara vremena, u nekom dečačkom, modernijem aranžmanu, ali komotno bih mogao da vidim Nanne Grönvall i Pernillu Wahlgren da izvede tu numeru... ❤️ 🤩 Mmmmmm, nostalgija... 😌😌😌🥰
 
A dobro, Wiwike su to, moraju Svedjane nagurati u sam vrh iako je MF vec dve godine na ocajnom nivou sto se ponude pesama tice.
 
Theoz će zauvek biti upamćen kao učesnik jFSC-a...
 
Back
Top