Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Čini mi se kada smo u doba korone gledali ESC 2018 da sam im samo ja dao bodove tj 4 boda.
 
Nek ostane upamćeno da je Balkanika bila poslednje naše prenošenje poruke (još ne znam koje) kroz nastup. 🫶
Ne ponovilo se više.
 
Secam se Alesia Michelle kad je gledala sliku Balkanike na videu onom i kazala: "Ooops, two young girls and a bunch of older men, geeez, that's weird".... 🤭😄
 
Nek ostane upamćeno da je Balkanika bila poslednje naše prenošenje poruke (još ne znam koje) kroz nastup. 🫶
Ne ponovilo se više.
Kako? Pa i Konstrakta i Luke Black prenose poruku.

Samo na moderniji nacin
 
Koju poruku?

Molim?!

Moramo opet da ponavljamo...

maja-nikolic.gif
 
Kada će bre naučiti da više nije i novinari i Angellina "Beovizija"? Anđa više neće na takmičenje, razočarala se
 
Jako lijepo je Anđa rekla da joj je stalo da predstavlja Srbiju ali opet i realno da ne utiče dobro na nju i da je onda bolje da se ne izlaže tom stresu i panici. Ne treba na silu ništa
 
Znate sta bi odlicno proslo na ESCu za nas , pa cak i danas uz fenomenalan nastup. Stepski vuk od Tijane Dapcevic…kakva je to baladetina…da se najezis.
 
Da li je moguce da niko jos nije izbacio nastup glavne zvezde Filipa Balosa na YT :cry:
 

Ovaj lik svake godine radi pollove, prvo za najbolje pesme NF sezone te godine (Bez pobednika) pa onda kad se to završi top 10 iz te godine spoji sa pesmama iz prošlih godina pa se bira najbolja NF pesma u poslednjih 9 godina. To uglavnom bude dosta propraćeno od strane ESC fanova na twitteru. Filip je ušao u top 10 za ovu godinu i došao do pretposlednjeg kruga za najbolju pesmu od 2015. i tako završio u top 8. Mislim da nikad ranije nismo imali našu pesmu sa NF koja je toliko voljena među fanovima. 😍
 
Bila Angellina sad i u Premijeri na Pinku, pa reče da se ne oseća loše što nije prošla u finale, da je zadovoljna, sprema album sa 12 pesama, ali ne veruje da će se ikad više takmičiti na tako nekom takmičenju jer joj to ne leži, a predstavljaće svoju zemlju na neki drugi način.
 
Back
Top