Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Pa dobro, realno ona je već postigla i više nego dobar regionalni uspeh, iako je ove godine poradila na svemu generalno, ispostavilo se da je ESC ipak preveliki zalogaj u ovom momentu. Što reče Majsta, ništa ne treba siliti, na kraju krajeva ako se namesti nešto dobro samo po sebi u nekoj budućnosti, zašto da ne ide.
 
Drago mi je da Andja nije butthurt i da je shvatila da joj esc ne lezi. Super je ona devojka, pretalentovana, kulturna, ali prosto nije tip performera za esc i to je sasvim u redu. Moze nekad otici kao autor, to me ne bi iznenadilo i voleo bih da se desi.
 
Sledeći put na ove stvari da vodi neke malo pametnije drugarice lol

Ova od njega napravi patološkog lažova 😆



U odnosu na nju Filip je media-savvy PR genije:
- Fiki sam samo za tebe!
- Aha, ok!
*Nastavlja da ga zove Fiki tokom celog intervjua* 😆
 
Iz te sezone je se ni ne sjećam. Vjerovatno u baražu nije ni prošla, a 2 godine kasnije je stigla skoro do kraja.
 
Evo pesme "Vuk" Aleksandre Milutinović koja nije prošla konkurs za PZE. Peva je Nemanja Radošević.

 
Meni se ovo dopada.. Ali zavisi jako puno od interpretacije i vokalne egzekucije...

Ako treba nešto vezano za folk, ova balada mi se baš dopala, takvu bih želeo na ESC, sa dobrim vokalom:

 
Tim Gosden (iliti Gvozden) je izgleda bio odbijen od NRK ili SVT. :D Meni ovo kida.

 
Tim Gosden (iliti Gvozden) je izgleda bio odbijen od NRK ili SVT. :D Meni ovo kida.

Ali Kristina Ko koja je hajpovala svoj proboj sve do Melodija kad se selila onomad za Svedsku - pa na kraju ipak ostala da se gosti vrucom pogacom kod RTS-a jer je to sigurica i uvek ce moci da proda svoju pricu 'neshvacene dijasporasice' koja donosi nesto novo i nevidjeno.

Novo i nevidjeno: Simpa curica sa gitarom i bajkovitim grafikama gde jedino iskace izvanredni talenat za tesktopisanje Kristine Ko koji koliko god da mi isla na zivce - ne mogu da joj osporim.
 
Back
Top