Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Ma dosta sa autotunerima!!!!!

FirsthandUnlinedCanvasback-size_restricted.gif
 
Pa razlika je u tome sto Voyage, again poput naseg ovogodisnjeg predstavnika, izvodi/recituje pesme vise nego sto ih peva.
Tea svoje sopstvene pesme ne moze da iznese uzivo na TVu. In her safe space.
Po meni samo da se Voyage pojavi na bini, a da pesmu nosi neko vokalno talentovan je vise nego dovoljno.
Slažem se da je Vojaž u boljoj poziciji od Tee prvo što se od muškaraca tradicionalno manje očekuje a drugo što se on ni ne trudi da peva, ali ne bih baš poredio Vojažov mumble rap ili kako god bismo to zvali sa Lukom koji fakat konvencionalnije peva u svojim pesmama i to uopšte ne toliko loše (druga je stvar što je planski napravio vokalno nezahtevnu pesmu za PZE/ESC).
A nisam nešto ubeđen u koncept Voyage feat. pevačica gde će on da se šlepa preko nje, bolje da se potrudi da napiše nesvakidašnje top pesmu i da nekoj da peva celu kao što je Coby Sari.

Meni je Nucci bolja opcija nego Vojaž lol
Isto mislim i sad htedoh reći, ako će treper da nam bude izvođač za PZE, bolje Nucci nego Vojaž, tvrdim da je vokalno i umetnički bar malo talentovaniji, Vojaž ima prednost samo kao klinačka pojava.
 
Luka se jadan pomucio i sa tom nezahtevnom pesmom sada.
Mislim da jeste ipak realnije da Voyage uradi pesmu za nekog drugog, ali sa druge strane u Nucciju ne vidim bas nista interesanrno za ESC. Cak mi je pre i onaj mali Henny sa svojom muzikom. (Ne izvodjenjem, muzikom)
 
Zejna pohvalila Karleusu, cule su se privatno nakon svega i razmenile brojeve. Neka se vala druze do mile volje, samo da Zejna ne slusa savete od nje za PZE...

 
Kao prosle godine kada je toboze nahvalila Konstraktu pa posle rekla da joj karijera traje par meseci. Zena vise uopste nema svoj stav ili zaboravlja sta sve izgovara...
 
Kao prosle godine kada je toboze nahvalila Konstraktu pa posle rekla da joj karijera traje par meseci. Zena vise uopste nema svoj stav ili zaboravlja sta sve izgovara...
Prošle godine je bio Hurricane?!?
 
Ma Karleusa je isto generativni AI, samo sto ona generise sranja na koja treba sto vise ljudi da se upeca. Kao zlobni BuzzFeed.
 
Back
Top