Pesma za Evroviziju 2024: Polufinale i finale

Уф, па прошла би као топ 3 из полуфинала вјероватно 😄 у финалу 100+ поена публике јер мислим да би покупиле највише поене из дијаспоре као Констра и Жељко ономад, а онда тањеж од жирија, значи можда би добацила до топ 10 само због публике и сиће од жирија
 
Kako bi prosla Prija na ESC sa pesmom tipa “Dam Dam Dam”? Bas ne mogu da naslutim, ali na ime bi vec dijaspora poludela
To bi bukvalno bio eksperiment, ali ja sam čak za da probamo lol

Ono što jednostavno mora da bi bilo kakva brza pesma uspela i ostvarila uspeh je jaka kompleksna i teška koreografija, a Prija i sama kaže da ne zna da igra, ali neko drugi ko bi mogao tako nešto da izvede, može.
 
I ja sam za Priju, cak i sa nekom brutalnom baladom posto je njoj vokal glavni adut, ali pitanje je da li bi nju mogli ubediti i da ide interno.
 
Prija je na sceni kao kuvana noga, ali sve moze da se namesti kako se to ne bi videlo. Dam dam bi prosla top kod publike. Mozda bi mogla da iskoristi ovaj hajp koji se napravio oko nje. A znamo da Filip ume da odabere pesmu. Bila sam na njenom koncertu u Vs sada u utorak, sve to izgleda potpuno profi. Ona ima vec uigran tim sto se tice vizuelnog identiteta i svih propratnih elemenata.
Samo ne znam koliko je njoj ESC u fokusu uopste.
 
Pa da, mora da bude mnogo pokretnija za pesmu kakva je Dam Dam Dam. Mogla bi vrv da uvežba neku lakšu, tipa kao Efendi, ali nije to dovoljno.
 
Back
Top