Pesma za Evroviziju 2024: Polufinale i finale

Nismo videli probu koju je ocenjivao žiri, možda je stvarno pokidao i bio bolji nego uveče u polufinalu. Ali svejedno ako je žiri rekao šta je rekao, može da pita za obrazloženje, ali ne i da pravi dramu oko toga, niti da vređa 30 godina stariju koleginicu.
 
Ali stvarno je užasno ružno to lepljenje etiketa, i ne može da se vadi da nije njoj lično lepio nikakve etikete, jer je pričao o žiriju generalno, i samim tim i o njoj kao članu tog žirija.
 
Mislim zaista bez veze, Goca treba njemu da se pravda zasto mu nije dala poene. Jos se prikljucila ovom razgovoru prijateljski i htela je sve da okrene na salu, bar pred novinarima, iskusnija je, zna kako se to radi… ali ne vredi ovome…
Iako sam gotivio Filarrija, sa ovim ponasanjem je bas pao u mojim ocima.
A mi se cudimo oko vike i dreke breakvicinih fanova 🙄
 
I ja sam podržavao Fillarija ali ova svađa je stvarno bespotrebna, samo je pokazao sujetu i to je to.
 
Ne razumem kako može da tvrdi kako nije prošao zbog homofobije, kad je objektivno gore pevao od svih ljudi koji su prošli iz prvog polufinala. Pritom, od publike je dobio solidno glasova, a publika je mnogo homofobičnija od žirija.
 
Opet kažem, ne znamo kako je pevao pred žirijem, ali svejedno stav nula.
 
Ovde nije pokazao bezobrazluk, prakticno je naveden na razgovor o tome, a Goca je iskomentarisala vec da ce obrazloziti ispred kamera - aludirajuci verovatno na svoju emisiju (ko se sve bavi danas voditeljstvom).

Ono sto je mene konkretno razocaralo je njegov stav, koji nije prepotentan. Vec pokazuje nezrelost, i mozda labilniju stranu licnosti - da ne moze samo kao odrasla osoba da predje preko toga, i okrene glavu (sto je trebalo da ucini). On samo pita da li nije zasluzio taj jedan poen od zirija u odnosu na ostalih 14 pesama, i sta je konkretno uzrok.. Sto nije bas da ne stoji. Ali meni je problematicnije sto ne prelazi preko toga, jer kazem u tome se ogleda nezrelost. Ako si siguran u sebe, to je to, pucas dalje.

i ok je da o ukusima ne vredi raspravljati, ali nemojte mi molim vas sa dvostrukim arsinina gde na nekim drugim temama govorite da nije bitno samo kako ko peva, pa opletete po Filariju da je lose pevao i da je zato zasluzio nulu 🙄🙄 a Goca je carica

Goca je dno od osobe i bez ovoga konkretnog. Odvajam osobu od muzike.
 
Iskreno ja zivim u uverenju da mi samo sa baladetinom mozemo opet pobediti, i to zamisljam baladu tipa Hallelujah
 
Goca je dno od osobe i bez ovoga konkretnog. Odvajam osobu od muzike.
Jaaaa Goca je dno, a Filarri je queen (jeste ali drama) 🤪
Ma po ovom stavu i ponasanju, dobro si napisao nezrelom, nije ni trebao da se pojavi na takmucenju. I ne radi se ovde o samom pevanju i pesmi, meni cak sta vise i nije bio toliko los, ali ovim ponasanjem je pokazao, ko je zapravo…
Bez obzira da li je Goca losa (za neke), treba da je postuje, jer da nije neko, ne bi se ni nasla u tom ziriju. Ona je neko i nesto na srpskoj muzickoj sceni, a ko je on?- niko, vec ce da glumi „zvezdetinu”, pa nece da moze…i jos ce da svaljuje na nekoga kako je homofob jer nije glasao za njega.
 
Da je Goca Tržan gledala samo pevanje, dala bi 12 Zorji.
Ako nije gledala samo pevanje, onda pesma i nastup Filarija nisu bili za nulu.

To licemerje jeste klasičan mehanizam diskriminacije, pri kome se kriterijumi prema manjinama naprasno pooštravaju...


Goca nije homofob zbog nule Filariju, već pre svega zbog problematičnog stava prema gej paradi, i sličnih homofobičnih izjava, uvijenih u priču o gej prijateljima i o nekoj izjavi o gej brakovima pre 20 godina (slično kao što se rasisti u Americi često vade kako imaju prijatelje crnce)...


Meni nije jasan daj delulu momenat oko pevanja gde on tvrdi kako je nešto sjajno otpevao, a prosečan gledalac van struke čuje kad nešto po tom pitanju ne valja.
???
Nije rekao da je sjajno otpevao, nego da pesma, a pogotovu nastup nisu bili za nulu, a da je Goca dala Zorji 8.
 
Ovo sa ovom nazovi divom... 💀 Dno dna, koliko drskosti i samopouzdanja bez pokrića. Goca može biti i ovakva i onakva, ali nečuveno je da sa ovakvim stavom prilazi osobi koja je bila član žirija, koja je mnogo starija i iskusnija od njega i koja ima karijeru. A još mi je frapantnije njeno upinjanje da mu se objašnjava. 💀 Što kaže Petar, samo kod nas ovako nešto može da se vidi.
 
Back
Top