Pesma za Evroviziju 2024: Polufinale i finale

Juce neke devojcice ispred zgrade pevale Gnezdo Orlovo, i to bas duga, svaka devojcica po nekoliko puta 😂 koliko god me nervirala Breskvina kampanja i koliko god da je ona tim narativom pucala sebi u nogu, njena pojava je doprinela da se ne izgine opet u alternativi kao prosle godine
 
I @Miloš pre neki dan napisao da je čuo devojčice koje pevaju tu pesmu, baš zaživela. :D
 
Uopšte ne bih više voleo da vidim Breskvicu na spisku učesnika. Ne toliko zbog pesme (koja mi je preloša), koliko zbog čitave off drame koju je kreirala/saglasno učestvovala u istoj. Adio kerida, nećemo propasti bez nje.
Ma iskreno vala i druga strana je pravila dramu i činila situaciju toksičnom, odnosno fanovi druge favoritkinje. Previše nekih pretjeranih reakcija i preuveličavanje cijele situacije. Cijela ta priča o dvije Srbije me baš smorila i ono hype za PZE 25 mi je nula doslovno poslije svega.
 
Ma iskreno vala i druga strana je pravila dramu i činila situaciju toksičnom, odnosno fanovi druge favoritkinje. Previše nekih pretjeranih reakcija i preuveličavanje cijele situacije. Cijela ta priča o dvije Srbije me baš smorila i ono hype za PZE 25 mi je nula doslovno poslije svega.

Ovde fanovi Breskvice nisu ni mogli komentarisati jer su konstantno napadani od strane fanova Teye i Zorje u čoporu. Pogledaj napade na onu Milicu.
Ako je neko imao kampanju to su fanovi ove druge. A vidimo koliko "moderna" Teya osvaja Evropu kako su joj predvidele Marija i Sajsi.
 
Ma iskreno vala i druga strana je pravila dramu i činila situaciju toksičnom, odnosno fanovi druge favoritkinje. Previše nekih pretjeranih reakcija i preuveličavanje cijele situacije. Cijela ta priča o dvije Srbije me baš smorila i ono hype za PZE 25 mi je nula doslovno poslije svega.
Jeste bilo generalno agresivno, i na X i na forumu. Kao da jedni drugima konstantno nesto pokusavaju da proteraju kroz nos i da ubedjuju nesto.
 
Vo imja oca. 💀 Želim drugi deo u kome mu Goca priča šta tačno nije bilo dobro. 💀 Ovo samo u Srbiji ima.
 
Jao Filarri xD Zasto se uplice u razgovor sa ovom isfrustriranom babuskerom?

Jedino bih se sa Gocom slozio da je bzv lepiti etikete. Nije ona homofob, ali da je ziri glasao jer im se ne dopada on kao lik, je tacno. Neshvatljivo je da su imali "kriterijume" poput pesme i glasa, a Mandic se sa onolikim nasnimljenim vokalima digne na petu poziciju, a Lorensica dobije nulu ko kuca u drugom pf kao i Kat? Zato Vladovicka dobila cak 23 poena zirija xD Sprdnja kako opravdavaju glasove i u polufinalima i finalu kao da ne dogovaraju xD
 
Nije isti žiri u finalu i pf, tako da ono, svako ima svoje kriterijume.
 
Meni nije jasan daj delulu momenat oko pevanja gde on tvrdi kako je nešto sjajno otpevao, a prosečan gledalac van struke čuje kad nešto po tom pitanju ne valja.
Možda je sebi sjajno otpevao u odnosu na svoje mogućnosti, al to i dalje nije dovoljno da pesma koja pritom nije ni pevljiva da bude slušljiva.
 
Back
Top