Pesma za Evroviziju 22: Polufinale i finale

Mislim da od sledeće godine i pesme poput Niti imaju ơanse da pobede ako oduơeve nastupom/atmosferom. Random misao, ali Konstrakta otvara vrata raznim eksperimentima.
 
Ima li nekoga ko bi mogao u stilu Marije i Konstrakte da dodje sledece godine? Znaci neko ko je vec ranije bio na Beoviziji/PZE ali sa slabijim plasmanom i da sada zablista i pobedi?
 
Mozda Zoe Kida bas. Ona ima lepu boju glasa, dobro izgleda na sceni, uz jaku pesmu mozda ona.

Mozda i ovi sto su pevali Niti.
Taj Bujakovic iz Niti je navodno ove godine poslao pesmu i odbijen je. Inace je folker, ne znam odakle je zasao u indi.

Voleo bih sledece godine najjaci okrsaj komercijale i alternative dosad, zato sto sam siguran da ce, nakon ove godine, svi biti na punom broju obrtaja za ESC

A za Zoe Kida dizem obe ruke, pa i po cenu slabijeg rezultata kod publike.
 
To joj je pesma sa Beogradskog proleća, nije baĆĄ adekvatna za PZE, a i prilično je duĆŸa.
 
Eeeee, vidis da ima nesto dobro i na Beogradskom prolecu. :D
Samo bih voleo da ima i cd da se negde kupi.
 
Da, izaĆĄao je CD, drug ga kupio. Nisam siguran da li radi prodavnica na Zelenjaku, bila je privremeno zatvorena iz nekog (tehničkog) razloga, moĆŸda je otvorena ponovo... ako ne tamo, onda u PGP-u u Svetogorskoj.

Inače, na CD-u pogreơno napisali YAHX umesto YANX, em Saơka nikako da ustali jedno umetničko ime, em izdavač "stvori" joơ jedno :LOL:
 
Back
Top