Pesma za Evroviziju 22: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
pa nebitno je šta on njima govri ...koga briga bre..

jedino bitno kako to izgleda na sceni i kakvi su ukupni efekti ..a već ovde se vidi da je to vrlo sceničan nastup ,dobro i do detalja ispalniran koji prati dinamiku, atmosferu i energiju pesme.
Bravo za Zorju i njen tim.
 
Apsolutno scenario moraju da menjaju pa ako su neinspirativni, trebaju da skrate taj revijalni deo ali voditelje pod obavezno da menjaju sem mozda Radomira jer su jako dosadni, neharizmatični i nezanimljivi. Humor neki na silu ali to nije to.
Vec povracam od pomisli na Kristinin smisao za humor! Oprosti mi Boze ali muka mi je od te žene koliko me nervira!
 
Pa ne znam, meni su njih 4 zanimljiviji i harizmatičniji od čuvene Petre Mede koju svi dižu u nebesa kao najjaču voditeljku, a meni je tek njen humor usiljen i neprirodan :D
 
I Stefanu Popoviću je harizma izgleda ostala u Australiji, odakle su ga već dovukli :cautious:

Hvala Sv. Oliveri, ili kome već na ovom strimu. Čuo sam iz prve ruke da ih baš cimaju za te probe kao da su na Evroviziji i drago mi je da se sve tako ozbiljno priprema. Samo još da nastupi budu bombonica i sve 5 🙏 Moji favoriti za večeras su Angellina, Konstrakta, Zorja, Ana Stanić, Ivona, Marija Mikić.
 
E taj naš Australijanac je baš kao kuvani krompir.... isto ništa....efekat njegove priče i fazona koji izvodi je gotovo nula.
Dosadan i nepojavan lik skroz. Srednje ime mu je Nebitan.
 
Lexi
potpis, pečat.
Hvala, ja volim šalu, humor, zezanje i na svoj i na tudj račun ali prosto mi upropaste ceo šou posebno ženski deo, Kosjerina kao na silu da je tu postavili i mora da odradi a onu drugu ko da pustili iz Laze Lazarevića bez ikakve terapije. Bas tako se ponaša. Zvučim i sebi surovo pa i grozno što tako kažem ali mora se nešto i u tom delu posebno voditelja i scenarija menjati.
Ok, najbitniji deo ide napred, bravo za RTS i složicu se da upravo zahvaljujuci uragankama je tako jer su nas odmakle od učamelosti, predvidivosti i dosade koja nas je pratila celu prošlu deceniju. U subotu oko ponoći ćemo videti da li idemo još jedan korak unapred u muzičkom smislu ili se vraćamo dva unazad. Moje mišljenje i vidjenje samo! 😅
Od pobednika ovog PZE ce umnogome zavisiti i kakve cemo pesme moci da očekujemo u narednoj godini pa možda i godinama koje dolaze.
 
Tačno RTS-ovi vodtelji su mahom trivaijalni u mngim situacijam a nročito ovi uz zabavne redakcije., Iz njih vrca ono što mi zovemo " uhlebljenje" i život na lovorikama zbog nekog tamo manjeg uspeha od pitaj Boga kada.... pa se ti repovi " uspeha " vuku za njima do penzije. Glumatanje bitnosti. Neupućenost u neke stvari na kojima rade emisije. Dosadnjikavi, predvidivi, neinovativni... Akceant koji se ne primenjuje nigde..izmišljen i usiljen i tako.. Uhlebari jednom rečju.

Tu izuzimam mnoge sportske komentatore , e to je već druga planeta. Za to bravo.
 
Ne mogu vjerovati da ću ovo reći ali...
Aj malo sjašite sa RTS-a i nabrajanju nedostataka, pogotovo na današnji dan.
Prije 4 godine su djelovali bijedno, bio me je blam gledati. Za relativno kratko vrijeme neke stvari su podigli na nivo MF. Jeste većina pjesama srednja žalost, ali ne može Olivera vući za rukav narod da se prijavi i tjerati puškom. Mogli su smanjiti broj pjesama, svakako, mogli su učiniti revijalni program malo zanimljivijim, ali s obzirom na napredak koji su ostvarili ove zamjerke su minorne.
 
Upravo. Počelo je bez zvijezda, pa se pojaviše HCN, sad smo dogurali do superstarova, i još mnogo jako jako poznatih i bitnih ljudi u našoj muzičkoj industriji. A na ovakvoj sceni ne bih se čudio ni da se sljedeće godine prijavi MP ili JK, a sa njima bi došli i Tragovci i tako neki jači producenti, vratiće se i Jokso itd.
 
I ja to mislim. Posebno izvođači koji su performeri jer kod nas nemaju prilike gotovo nigde da pokažu i predstave se nekim scenskim nastupom.
Koliko sam razumeo iz prepiske ovde imali su i slobodu da izaberu i reditelja nastupa? To mi je baš pohvalno i fleksibilno za RTS.
 
  • Wow
Reactions: FFM
HRT revijalni program je bolji.


Jer je kraci.
Imam osećaj da sam ja jedina osoba ovde koja voli revijalni program na našem NFu. Većina učesnika na BVZ/PEZu realno nisu baš neke poznate ličnosti i 80% pesama nema potencijal da se zavrti posle (možda ova godian to promeni, tako da mi je drago zbog napretka), tako da mi je realno interesantnije da gledam i slušam poznate izvođače kako izvode stare hitove u novom aranžmanu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top