Pesma za Evroviziju 22: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
RTS-u se vrv ne isplati da ulaže pare u projekat da bi se sve završilo za par sati programa. Skandinavski NF završe za sat i po, dva ali traju nedeljama. Ruku na srce, RTS se nije proslavio ni sa evrovizijskim interval act-ovima svojevremeno, plus moraju da paze šta je prepoznatljivo i interesantno njihovom prosečnom gledaocu (što svakako nije tinedžer iz urbane sredine). Pretpostavljam da će dovlačiti što aktuelne domaće izvođaće, što strane ne-ex-yu predstavnike kad festival malo zaživi... Bar ako je suditi po tome koga su doveli u novogodišnji program.
 
  • Like
Reactions: FFM
Danas mi je savršen dan i sve mi ide od ruke, dan je sunčan i topao za ovo doba godine (barem ovdje kod mene), vraćajući se s posla osjećam miris proljeća u vazduhu a ptičice cvrkuću na sve strane kao da je već pravo proljeće te slutim da će predstojeće 3 večeri biti jako uzbudljive... :D
Nekada sam obožavao početak marta jer su i one davne Beovizije bile u ovom periodu pa me i danas sve asocira na njih, doduše bile su malo kasnije, tamo oko 8. marta ali u svakom slučaju ih pamtim po lijepom vremenu. Ostala mi je u pamćenju situacija iz škole od prije 15 godina kada je Marija pobijedila na Beoviziji, nekoj nastavnici smo kao đaci nakupovali cvijeća i kojekakvih poklončića kako bi je odobrovoljili da nas taj čas ne ispituje, pa smo s njom komentarisali Mariju, u fazonu da je pjesma lijepa ali da ona onako muškobanjasta neće imati šanse za pobjedu na Evroviziji. :LOL:
Pri tom, komentarisane su i druge pjesme (ako ne i sve), ne sjećam se da li su ikada više u tolikoj mjeri bile propraćene pjesme sa našeg nacionalnog izbora (ni kasnije ni prije), sa ove vremenske distance mi djeluje potpuno nerealno da je oko ovih festivala te godine postojao toliki hajp, što si stariji više si svjestan nekih stvari oko sebe.
 
Vrlo indikativno sto im je glavni uslov da se otkriju clanovi zirija. Ne traze ni da se podigne klavir od 600kg niti bilo sta drugo nego da se otkriju imena clanova zirija. A taj Mirkovic se hvali kako zna pravila Evrovizije, bolje da se pokrije usima.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top