Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Prvo polufinale mi se čini da su Luke, Angellina, Savo, Princ i Baloš cement finale. Ostalo ko zna, ima tu puno džokera koji mogu da iznenade
Italijani bi trebalo da prođu, možda Tijana na ime, mada ne znam. U suštini ne mogu proći i Boris i Nađa i Stefan Shy.

Računam da Chegi ne prolazi mada ko zna.

Jao užas zamislite Angelina ispadne hahah A jadna se vratila sada da kao pokaže šta zna. Ako se opet raspadne live ne bih isključio to. Tijana neće live uništiti pesmu to je sigurno.
 
PZE toliko evoluirao da su bitni i ostali plasmani pored pobedničkog, Hrvati na aparatima.
Trebali ove godine da uvedu polufinala, ali kvalitet pesama bio toliki užas da su ipak ostali samo na finalu lol
 
Moji favoriti za finale iz PF1:
Nađa
Princ
Baloš
Luke
Angellina
Savo
Stefan
(prazno mesto - svejedno mi je)

Mogu da vidim Tijanu kako ulazi u finale i bukvalno je dovoljan samo još jedan takmičar (npr. oni nesrećni Italijani) da izbaci Stefana ili Nađu 😲🤯
 
Iskreno, meni je Tijanina pesma na rubu za finale. Žena bi stvarno trebala da prestane da se prijavljuje rekreativno, meni je to iskreno potpuno bezveze, uzimajući u obzir njeno ime i karijeru.
 
Znači danas najviše slušam malu Avril, evo neki ćelavi britanac je isto tako nazvao u reakciji.

Jel govoris o Nađi ili Nadji. Posto mi je Nađa vise srpska Olivia Rodrigo.
 
Ja iskreno baš ne verujem da če Tića dalje:

-prošle godine jedva prošla, 0 od publike u pf
-pesma fina, ali zaboravna. Pogotovu što posle nje idu Princ i Baloš da je ubiju u pojam
-Nije ni pesma koja bi se žiriju nešto preterano svidela.

CHEGI će lagano biti top 5 kod publike, sve im ide u prilog. E sad da li je to dovoljno sa 0 od žirija ko zna.
 
Meni je i pesma Nadie simpatična, što neko reče daje Rebelde vajb :love: Ali ne znam zašto, ja sam od nje očekivao potpuno nešto drugo
 
Dosta više o Tijani Dapčević, dosta.

ana-nikolic.gif
 
Pa i Luka beše jako upitan uživo što se vokala tiče, uglavnom ste to svaki put spominjali kad sam pričao da ga želim na ESC lol
 
Pa Mrm je prvi započeo sa Tijanom, a sad ne vidim da je nešto mnogo komentariše. :D
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Angelina je prošle godine imala 3 velika live nastupa - PZE, Beogradsko proleće i Music Week i na sva tri je bila skuvana noga.

Meni uopšte nije nerealno da ona ispadne. Nije verovatno ali ne bih se nešto ni šokirao.
 
Pa i Luka beše jako upitan uživo što se vokala tiče, uglavnom ste to svaki put spominjali kad sam pričao da ga želim na ESC lol
Pa da, ali ona manje peva plus bek vokali jaki.
 
Bukvalno niko od favorita nije nešto siguran za dobar lajv nastup osim eventualno Zejne (Zejna odlična pevačica, samo je pitanje kako će to biti sa koreografijom)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top