Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Meni je najjače bilo prošle godine kad je Angellina nakon polufinala obećala na Tviteru da će u finalu pokidati i onda opet bila skuvana noga u finalu GO GIRL GIVE US NOTHING
 
Ma Tićoni cepa u finale, ne osvrće se za sobom.. 🤓🤩💥
 
Bukvalno niko od favorita nije nešto siguran za dobar lajv nastup osim eventualno Zejne (Zejna odlična pevačica, samo je pitanje kako će to biti sa koreografijom)
Princ će da dobro otpeva sigurno mada ne znam u koju kategoriju on spada lol
 
Ko će biti Gift ove godine?

U smislu neko "ispod očiju javnosti" ko će da uđe u finale na zaprepašćenje svih, a kad izađu rezultati ispasti da je bio fora 3. ili 4. mesto u pf
 
Princ kida vokalno, Zejna takođe tako da jedino u njih dvoje ne sumnjam. Ostali su na testu, bar što se tiče favorita.
 
Prošle godine slučajno pokidala, ove namerno istopila
 
ne znam na osnovu čega to rasporede, proći će usrani grand duo u finale a ispašće nađa i stefan lol
Grand duo će žiri (u kom god sastavu) spucati sa jedno 6 nula 🚮🚮🚮🚮🚮🚮 i to bi bilo toliko o njihovoj vanserijskoj pesmi i učešću. Žao mi je tih momaka što će se razočarati a tek su na početcima nekih svojih karijera. Ako su pametni i na samo učešće i priliku da se tu pojave, gledaće sa skroz pozitivne strane. Problem je više što ih je Popović verovatno ubedio da će visoko jer je pesma po njemu nešto maestralno. 🥹
 
To i ne bi bilo toliko iznaneđenje, ipak su one jedno od najjačih imena na PZE.

Meni najviše zvuče Duo Grand ili možda čak ponovo Gift.

Duo Grand bi mi bila ona situacija gde su 15. kod žirija, a 2. kod publike i sa tih 10 bodova prođu u finale glat.

A Gift je Gift, ljudi zapostavljaju magičnu moć Joce Ajkule.
 
mene ne bi čudilo da Frajle dobiju i 12 od žirija u drugom pf lol
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top