Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
I ne, nije Il Senso - "Sparnai" ahaha 🤣
 
Meni je u litvanskom izboru 3 pesme bolje od svih pesama sa PZE 2023..
U FdC 2023 mislim da mi je 6 pesama bolje od svih pesama sa PZE 2023..

Meni je problem što kod nas me niko ne oduševi posle nastupa uživo da mi tako podigne tu pesmu... Konstraktu ne računam, to mi je potpuno nešto deseto..
Ma kako si samo poseban!!
 
Koliko bi još jače bilo ovo nf da su se umesto prošle godine ove prijavili i Ana Stanić, Gramophonedzie, Marija Mikić, Sara Jo, Zorja, Zoe Kida, Naiva, Vasco...
 
Zanimljivo kako smo svi ubeđeni da je vreme balkanskih balada prošlo, a kad je bila izabrana Alina Paš za Ukrajinu fandom svršio na tu pesmu. :D
 
Anhelito nećemo pretjerivati. Moja bol je fina pjesma ali daleko od naših najboljih koje smo slali tog žanra, a i trenutno daleko od onoga što može dobro proći na ESC.
2019. je mogla da prođe samo da je pevao neko dugi
 
Prekinite da se smejete, kažem nije Il Senso - "Sparnai" sa krešendom.. 🤣🤣🤣
 
Ne kažem, moguće da će ta Milutinovićkina pjesma biti bolja bar od 5 od ove 32 izabrane, ali sigurno da nije neko remek djelo koje eto niko od 20-ak članova komisije nije prepoznao
 
Zanimljivo kako smo svi ubeđeni da je vreme balkanskih balada prošlo, a kad je bila izabrana Alina Paš za Ukrajinu fandom svršio na tu pesmu. :D
Mislim da vreme balkanskih balada neće nikada proći, samo bi bilo dobro da iste evoluiraju malo.
Meni je sa Princom najveća zamerka što pesmi nije dao nešto novo, a imao je mogućnost jer stvarno zvuči talentovano.
 
Zanimljivo kako smo svi ubeđeni da je vreme balkanskih balada prošlo, a kad je bila izabrana Alina Paš za Ukrajinu fandom svršio na tu pesmu. :D
Tu je bilo i repa poprilično koliko se sećam nije baš tipična tako pesma..
 
Dobro, bre, Mrmoslave, bio je i onaj zvuk ptice.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Mene Princ i npr. Spas Dušana Svilara ne podsećaju ni na šta što smo slali do sad, ali dobro. :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top