Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
➡️ YouTube LISTA GLEDANOSTI - 5. februar

2w2aTVQ.png
 
Last edited:
Ja te snimke sa proba nisam gledao ni 2020. ni 2022, kao ajde, da se iznenadim, ove godine ću vjrv baciti oko.

Sestra gledala prošle godine i odmah mi rekla Konstrakta ti je prezanimljiva, Sara će da kida izgleda
 
Da li će ove godine u revijalnom delu da se izvode engleske pesme, da ne kažem veliko-britanske kao prošle godine italijanske? :D
 
U revijalnom delu očekujte i Moje 3, 10 godina od njihovog učešća :ROFLMAO:
Jeste, pa im daju one raspale kostime iz fundusa RTS-a što stoje u memljivim ormanima u Takovskoj, neka hvala prekočio bih to. Mislim šta onda sledeće godine, Marko Kon i Cipela jer su napunili 15 godina od učešća u Moskvi?
 
Ne, nego ce Cola jer je 50 godina od njegovog nastupa na ESC
MA DOKLE BRE VISE SA NJEGOVOM PESMOM TOM KOJOJ JE EVROPA JOS TAD S RAZLOGOM REKLA ‘DECKO AJ KUCI’ !!!!!!!!!!?!!!?!?!!!


Covek ima bar 50 pesama vise u karijeri koje su bolje i treba da se slave vise nego Gori yeah yeah fire a flame is burning
 
Pozvati Đorđa Davida da ove godine otpeva Kalush. Nek to bude tradicija PzE, da u prvoj polufinalnoj večeri Đorđe David otpeva pobedničku pesmu od prošle godine.
 
GorivatraPlayingwithtfireOnfireFuego mashup by Branka Sovrlić
 
Može Đorđe David samo da mu Kosjerina spusti opet kao prošle godine, a jes mi bilo drago
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top