Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Mozete vi da se smejete koliko hocete RTS-ovim playback nastupima u Sarenici, al' fakat je da se tu najbolje vidi ko i koliko vlada scenom. Ovako treba + mora da se ponasa svaka ozbiljna MUSKARCINA od izvodjaca 📈
A ja tražim, tebe u publici, uzaludno?? :cry:
Hoću i ja u ovu publku, hoćeš samnom? :love: Morao bih malo da obnovim iskustvo sa emisijama od 2010, imam dobru osnovu, kod Lee Kiš...

I @Mrm kad već postavljamo nebulozna pitanja da li bi ti iz istog razloga poslao, recimo, SloMo ma evroviziju?
Pričamo za rezultat?
U konkurenciji na PZE da, svakako....
 
Jezivo koliko glupo pitanje, a i vrlo nepristojno jer ne razumem šta želiš da postigneš? Ne znam uopšte zašto odgovaram na samo pitanje, ali evo. Volim pesmu, ali da li bi mi bila favorit? Ne znam, zavisi od samog izbora, ali ako je cilj poređenje Nađine pesme sa ovom onda tvoje pitanje postaje još gluplje nego što jeste. Kao prvo, moj favorit je uvek pesma koja se meni lično najviše sviđa, ali pored toga izdvojim i ostale pesme koje su po mom mišljenju za evroviziju, ali to je pre svega MOJE mišljenje i nemam razloga da se ikome pravdam. Kome se to što ja kažem sviđa, okej, kome se ne sviđa, apsolutno nije moj problem.
Ja ne mislim da je glupo.. :)
Hvala ti na nepotpunom odgovoru koji je tako lako mogao biti samo DA ili samo NE.. :)
 
Kada se uzme broj zemalja koje učestvuju ove godine, mislim da smo sa Savom, Angelinom, Filipom, Princom, Lukom, Hurricane i Zejnom sigurno u finalu. Ju Bože, Bože na kakvim smo mi slatkim mukama.

Mene zanima kakva je Anđina ESC verzija jer mi se u ovoj ne sviđa što refren nije dovoljno jak i upečatljiv, možda je u toj verziji bolji. Trebalo je odmah da objavi to
 
Mene zanima kakva je Anđina ESC verzija jer mi se u ovoj ne sviđa što refren nije dovoljno jak i upečatljiv, možda je u toj verziji bolji. Trebalo je odmah da objavi to
Slažem se, ona, izgleda, baš nije vješta u vođenju karijere.
 
Mene zanima kakva je Anđina ESC verzija jer mi se u ovoj ne sviđa što refren nije dovoljno jak i upečatljiv, možda je u toj verziji bolji. Trebalo je odmah da objavi to
da ovo mi je isto u rangu "suludog" iskreno.. ne baciti sve karte na sto u ovoj situaciji, ili blefiraš....
 
Od Angelline se očekivalo Budi u blizini ili Sijam vol2., pritom je toooliko najavljivala da je tooo pesma sa kojom je rešena da pokida, a dobili smo pesmu koja je nepamtljiva, čudna u lošem smislu i "hteli smo sve, a ispalo je veliko ništa"...
 
Od Angelline se očekivalo Budi u blizini ili Sijam vol2., pritom je toooliko najavljivala da je tooo pesma sa kojom je rešena da pokida, a dobili smo pesmu koja je nepamtljiva, čudna u lošem smislu i "hteli smo sve, a ispalo je veliko ništa"...
Videćemo, nije izgubljeno kod nje sve, barem mi tako ne deluje, in my humble opinion.. :)

Ima strašno dobru boju glasa, meni se ne dopada onaj etno deo toliko, bugs me in a wrong way for now.. ali ni sa tim je ne otpisujem skroz, čak mi i to deluje upotrebljivo...
 
Meni je Angelina sve bolja i bolja.:D
Da li je winner materijal, ne znam. Mozda bude sa tom novom verzijom, al pesma je svakako kvalitetna.
Ja cu svakako biti za to da nas predstavlja osoba koja ima najvise sansi da se svidi velikoj vecini, jer to je takmicenje i hocu da pobedimo, a ne da ode Princ zato sto se meni svidja i da se zadovoljim 18. mestom.
 
Ja cu svakako biti za to da nas predstavlja osoba koja ima najvise sansi da se svidi velikoj vecini, jer to je takmicenje i hocu da pobedimo, a ne da ode Princ zato sto se meni svidja i da se zadovoljim 18. mestom.
Legitimno! Zato imamo Filipa Baloša. 🥰
 
Meni je Angelina sve bolja i bolja.:D
Da li je winner materijal, ne znam. Mozda bude sa tom novom verzijom, al pesma je svakako kvalitetna.
Ja cu svakako biti za to da nas predstavlja osoba koja ima najvise sansi da se svidi velikoj vecini, jer to je takmicenje i hocu da pobedimo, a ne da ode Princ zato sto se meni svidja i da se zadovoljim 18. mestom.
Vidiš ja, ako mi se nešto dopada, ja u to i verujem, igrao bih uvek baš na to... :)
 
Vidiš ja, ako mi se nešto dopada, ja u to i verujem, igrao bih uvek baš na to... :)
Druze, mozes ti da verujes i da ces da odes na mesec ili da ce Ticoni da pobedi, al ako nesto nije realno, jbg nije.
 
Ajde što troluje već što je to krenulo da prevazilazi svaku granicu i nekad ume da bude vrlo nekulturno kao i da deluje veoma prepotentno.
Ma neverovatno mi da padate na ovako glupa pitanja i kao ulazite u neke rasprave.

A znaci navijas za Luku, da li to znaci da mislis da je Ruslana falsirala 2004-e?

Bukvalno taj nivo rasprave.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top