Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Jedino nije fer da neko bude u Šarenici vikendom, a Luka u jutarnjem programu radnim danom :mad:

Šarenica se cela postavlja na internet, a jutarnji program u delovima, i jučerašnje goste ne uspevam da nađem na kanalu "RTS Beogradska hronika Jutarnji program" (možda je do mene).
Ali plašim se da onda ni Lukino gostovanje neće biti objavljeno popodne :oops:
 
Pa svi valjda gostuju i u Šarenici i u Jutarnjem
A, ok.
Hvala

Bilo bi lepo da RTS objavi sva ta gostovanja i na PZE kanalu, da ih ne jurimo unaokolo, pogotovu ako ih jutarnji program ne postavlja na kanal.
 
Kada se uzme broj zemalja koje učestvuju ove godine, mislim da smo sa Savom, Angelinom, Filipom, Princom, Lukom, Hurricane i Zejnom sigurno u finalu. Ju Bože, Bože na kakvim smo mi slatkim mukama.
I vracanje na staro….finale 15-20 mesta…
 
Јутрос сам напокон преслушао и ове мање познате и Нађа ме баш одушевила, прелепо ми звучи, вуче на Вунтуришевићку.

Балош и даље никако да ми седне, песма ми и даље има вајб неког такмичења у беседништву. Егор буд бог с нама, онај текст ми је катастрофа, ниђе везе с везом ( на трону на истоку седи страац данима, а ја у клубу мешам совињон и киселу????).

Филари звучи као да је у сред менструалног циклуса, Џипси има баш лошу песму
 
Čudan mi je ovde nekako, mada i Sara je delovala tako prošle godine u jutarnjem programu. Generalno su mi ovi nastupi na plejbek užas, ali mora tako ovde nažalost.
 
ma nastupi u šarenici i jutarnjem programu uvek izgledaju kao teški blam. oseća se neprijatnost kod svih učesnika.

jedva čekam luke black da peva u šarenici a iza one babe tapšu plus oni u nošnji, msm smešno.

PZE jeste modernizovan ali je RTS penzionerska TV
 
A dobro, nije ciljna grupa Šarenice populacija mlađa od 60 godina svakako. I RTS jutarnji program gledaju samo penzosi.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top