Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Ma ja generalno ne volim izlaske, kakav crni rejv. :D A muzički ukus sumnjam da će mi se drastično promeniti kako starim.
 
Nema to veze, ja svršavam na najrazličitije vrste elektronike ceo život, a u životu nisam nijednom bio na rejvu, čak i u običnom klabingu retko. Mislim da je pre do ukusa prosto.
 
Nema to veze, ja svršavam na najrazličitije vrste elektronike ceo život, a u životu nisam nijednom bio na rejvu, čak i u običnom klabingu retko. Mislim da je pre do ukusa prosto.
Upravo to

PZE dušu dalo za elektroniku ove godine. Oni koji to vole će da svršavaju, a isto tako je razumljivo da oni koji imaju malo tradicionalnije ukuse i neće biti nešto fascinirani.
 
Super su vam ovi listići za glasanja u polufinalima, ima 4 kategorije da se oceni, i ukupna ocena, odlično.. :)
 
Evo upravo na NovaS kažu sad će biti Stefan Shy i Igor Vince..
 
Stefan Shy i Igor Vince na Novoj

c0CtVKj.jpg

lhADFvu.jpg
 
Stefan još ne zna tačno kako će izgledati nastup, ali za sada je ideja da sa njim budu neki plesači - statisti sa instrumentima.
 
Pogledala sam jutarnji od danas, dozivela sam transfer blama od voditeljke, pa majku mu zeno informisi se malo... Ona prva ne zna kako se takmicenje zove. Zmaheru pozelela srecu na Evroviziji, a Luki spomenula kako se takmicio 2016.
Inace meni je Luka takav krindz, ali pozitivan. 😂
On je dusom i telom u tom fazonu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top