Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Pitao sam se što zovu Stefana Shy u centralnu emisiju a ne nekog favorita, kad ono setih se da je on iz IDJ Show-a, a IDJ TV u vlasništvu United Media kao i Nova S.

Svi smo naši, samo jaši-
 
Pogledala sam jutarnji od danas, dozivela sam transfer blama od voditeljke, pa majku mu zeno informisi se malo... Ona prva ne zna kako se takmicenje zove. Zmaheru pozelela srecu na Evroviziji, a Luki spomenula kako se takmicio 2016.
Dobro je što ne gledam taj jutarnji nikad...
 
Probe počinjju 15. februara. Mada moguće i ranije. tad počinje za Stefana Shy a on je u drugoj polovini prvog pf
 
Ma oni imaju dve čestite voditeljke sada, sve im pokupili Prva, N1, Nova S, K1 itd.

Ova što vodi Jutarnji pre 10 godina bi se javljala da izveštava o vodostaju reka.
 
Da se i ja oglasim u ovoj temi nakon objave pesama.

Slusam/vrtim: Luke Black, Filip Balos, Zejna, Filarri, Zumi Zimi Zami.

Favorita nemam dok ne vidim nastupe.
 
Dim po dim, kô nikotin
Ljubi dok ne izgorim
Moji loši izbori
Nije malo što ti dam
Kad smo budni noćima
Pa me uvek dozivaš..

Iskreno.. Jedan od boljih tekstova na celom festivalu... :)
 
Luka deluje kao i da su mu malo falile reči na srpskom...
Meni se to takođe dešava kad sam umorna ili nenaspavana (pada mi na pamet samo italijanski, i treba mi nekad i pola sata da se setim na srpskom, što je baš blam)...


Ovo u jutarnjem je bilo zanimljivo da se vidi šta će pokušati da peva uživo...
Jedva čekam nastup, vidi se da je umetnik...
 
Pa videla da su mlake reakcije na pesmu.
Realno njena pesma svakim slusanjem sve nebitnija, steta. A Origami me i dalje przi nenormalno.
 
Tek sam sada video onaj intervju sa Lukom. Nisam znao da živi u Londonu i da mu je bilo ponuđeno učešće na ESC-u još 2016. godine, ali da se na kraju ipak nije dogovorio sa RTS-om, zato što oni očigledno još uvek žive u 20. veku.
 
Meni je Lanac dobra, ali fali nešto da bi bila još bolja. A Origami i dalje ostaje br. 1
 
Mislim da je kod Lanca problem što ne ulazi instant u uši. Meni se tek posle 4. slušanja svidela baš, pre toga nisam bio siguran šta da mislim. I to jeste problem nekad kod muzičara, s obzirom da oni sede u studiju danima i na stotine puta čuju tu pesmu ne mogu da imaju objektivan pristup prema istoj kada im uđe u uši svakako.

Origami je sa druge strane mnogo jednostavnija kompozicija, pa samim tim i odmah uđe u uši.

Što se tiče muzičkog aspekta rekao bih da je čak Lanac bolja pesma, ali fali taj momentalni impakt.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top