Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Koliko ponavljaca, koliko nebitnih ljudi, a verovatno i gomila glupih pesama i teskih za slusanje....znalo se da ce politicka situacija koja se desila prosle godine dosta da utice na nase pevace da se ne prijave ove godine...dosta njih je kao iz topa reklo da ne zele da ucestvuju na ovom takmicenju u raznim emisijama. Bice ovo slabija godina za Srbiju na ESCu. Drugari vise srece 2024. godine. :)
 
90% nebitnjakovića, to je i bilo očekivano, ali ništa ne znači pošto je pjesma bitna

Zanima me Angellina i Hurricane
 
Pa možda je baš zato tu što je izvukla poruku i radila na sebi. Ne treba sad da se zavuče ispod kamena jer je flopnula prošle godine
Nadam se, ali ako nije onda bolje da ne izlazi ispod kamena 😉
 
Nisam ni smoren ni euforičan, ništa mi ne znači ovo jer može jedna od ovih čija imena izvođača nikad čuo nisam - biti neka odlična pjesma, tipa ovaj Novi svet, i pokidati. Ivane, urgiraj da požure sa objavom pjesama 😂
 
Kompozicija "Samo mi se spava" moze dvostruko da se protumaci!
 
Nek pozovu Sanju Vucic sa Djerdanom, pa nek otkazu ovim pevacima u pokusaju. :)
 
Iskreno, ja sam očekivao baš dobra imena nakon Konstrakte, ne znam šta se desilo. Čak nema ni nekih autora da se uhvatiš za njih. Ovdje čak i Hurricane imaju šanse za pobjedu, a mislio sam da nemaju nikakve
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top