Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Favoriti trenutno Angelina i Ivona, za ostale ćemo videti
 
A realno RTS selekciona komisija je uvek u fazonu UMREĆETE ŠTA DA VAM RADIM MENI JE LEPO UŽIVAM

Zanimljiva su ova muška imena ovako na prvu, ali dosta njih je malčice zeleno u smislu ovakvih nastupa, pa neću da se ložim unapred.

Angellina se naoštrila ❤️
 
Ako nema Goce L. da li to znači da više nije među favoritima na FSC ? 🥲🤣
 
Bilo bi zanimljivo da pobijedi Boris Subotić, a da na Dori pobijedi Hana Mašić tako da bi u Liverpoolu imali Borisa kao izvođača za Srbiju i kompozitora za Hrvatsku :)
 
Ironija života je to što kukate zbog spiska nakon što vam je 5. mjesto za ESC-u donijela žena za koju ovdje 90% ljudi prije PZE nije čulo. Vjerojatno bi na slijepo slali prije tipa Acu Lukasa na ESC nego Konstraktu 🤡
 
ma Aneglina može da ima top pesmu ona pobediti neće nikad, mislim da ide neka muška fema ili frajle.
 
Jeste malo smor sto nema nekih poznatijih imena, ali ko zna, mozda je neko pokidao pesmom. Ko je uopste primetio Konstraktu prosle godine na spisku, a zena nam donela top 5 plasman. Cekam pesme da sudim, malo me podseca na 2019. kad nisam imao za koga da navijam na slepo.
 
Sve ove feme su došle napaljene na ESC 100%, niko tu nije da se promoviše samo. E sad na šta će to da ispadne ne znam ali ima da leti perje.

Mislim da je i Tijana došla napaljena jer je uzela Zoe da joj radi pesmu a za ove ostale ne znam. Frajle isto dugo maštaju o ESC pa su sigurno došle i one da pobede.
 
Ko je ova Nadja?
Može neko muško napokon
I Andželina da se ne obruka
Stefan Shy naš Blanche
 
Jel pronašao možda neko neku pesmu da je već objavljena?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top